Ambasada Kobiet Quiosque. Kobieta na Białorusi - rozmowa z Julia Avdeenko - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Ambasada Kobiet Quiosque. Kobieta na Białorusi - rozmowa z Julia Avdeenko
Data publikacji: 02.11.2021

Ambasada Kobiet Quiosque to wyjątkowy projekt marki modowej Quiosque, którego celem jest przedstawienie życia kobiet z różnych stron świata. – Chcemy pokazać, że pomimo różnic wynikających chociażby z miejsca zamieszkania, w myśl naszego hasła „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”, wiele nas łączy – mówi Agnieszka Krzywańska, Dyrektor Zarządu PBH S.A. Ambasadorki projektu opowiadają o kobietach ze swoich krajów w specjalnym cyklu vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE, spółki do której należy marka Quiosque.
 

Bohaterką drugiego odcinka i kolejną Ambasadorką Kobiet jest Julia Avdeenko, autorka kanału na Youtube 'Białorusini w Polsce'. W rozmowie z dziennikarzem Marcinem Kowalskim oraz Agatą Rejman z działu zakupów Quiosque, opowiedziała o różnicach w życiu w Polsce i na Białorusi - o kobietach i ich prawach, ich codzienności, marzeniach i stylu. Julia poprzez swoją działalność w social mediach służy swoim rodaczkom wsparciem przy podejmowaniu decyzji o emigracji i aklimatyzacji w Polsce. Ambasada Kobiet Quiosque chce wspierać Julię w jej misji. Jak? O tym opowiemy już wkrótce. Zapraszamy do odwiedzenia kanału Białorusini w Polsce https://quiosque.pl/