Rekordowa liczba zamówień – jaki produkt z Polski tak dobrze sprzedaje się na świecie? - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Rekordowa liczba zamówień – jaki produkt z Polski tak dobrze sprzedaje się na świecie?
Data publikacji: 29.10.2021

Zapraszamy do śledzenia vodcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 63. odcinku rozmawiamy o czołowym produkcie eksportowym Grupy - systemach przeładunkowych marki Promstahl. 

Najnowszy odcinek vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE jest pierwszym z miniserii poświęconej czołowemu produktowi segmentu przemysłowego Grupy - systemom przeładunkowym i marce Promstahl, obecnej już w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Bieżący rok okazał się rekordowym pod względem zamówień. Co kryje się za sukcesem tego produktu? Czy sprzyja nam rynek, dynamiczny rozwój e-commerce i branży magazynowej? Czy łańcuch dostaw powinien zostać przeniesiony z Chin do Europy, aby zachować stabilność? O kwestiach tych Mikołaj Jerzy rozmawia z Timem Denkausem, reprezentującym Promstahl GmbH oraz Maciejem Świerzyńskim z polskiego oddziału spółki.
 

👉 Tematy odcinka: 
0:00 Geneza marki Promstahl 
4:21 Główne rynki, różnice między rynkami różnych krajów 
11:13 Kwestie przeniesienia łańcucha dostaw z Chin do Europy 
15:40 Przerwanie łańcuch dostaw, funkcjonowanie w pandemii 
22:53 Dynamiczny rozwój e-commerce i rynku magazynowego 

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów