Co jest polskie a co nie. Wieści z Quiosque. Wpływ Agnieszki na ludzi – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Co jest polskie a co nie. Wieści z Quiosque. Wpływ Agnieszki na ludzi – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 26.02.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym odcinku zarząd rozmawia o tym czy w spółce preferuje polskie produkty i dostawców, procesie nabywania Quiosque oeaz e-handlu.
 
Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskutowano o tym co jest polskie a co nie, w odniesieniu do zadanego tydzień temu pytania widza o preferencje wobec polskich produktów/dostawców. Podzielono się także najnowszymi wieściami związanymi z zakupem Quiosque oraz przemyśleniami na temat zakupów w internecie.
Tematy odcinka:
0:00 Dzień dobry + odpowiedź na pytania
3:09 Patriotyzm gospodarczy
17:04 Wieści z Quiosque, sprzedaż w internecie
 NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI. Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:
Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.