Quiosque blisko GK Immobile, rozmowa z Agnieszką Krzywańską – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Quiosque blisko GK Immobile, rozmowa z Agnieszką Krzywańską – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 19.02.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym dziewiątym odcinku zarząd kontynuuje rozpoczęty w minionym odcinku temat zakupu sieci sklepów odzieżowych Quiosque, goszcząc Agnieszkę Krzywańską, Dyrektor Zarządu spółek Dlako oraz PBH.
 
Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym dziewiątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna, Mikołaj Jerzy oraz gość specjalny - Agnieszka Krzywańska, dzięki której ujawniono więcej informacji na temat bieżącej kondycji sieci Quiosque i kulisów przygotowania się Grupy Kapitałowej IMMOBILE do zakupu marki oraz planów jakie względem jej posiada. Odpowiedziano także na, szczególnie liczne tym razem, pytania widzów.
NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.
 
Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/
 Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.