Połowiczne szczęście, czyli życie co drugi pokój - podcast #4 Focus Hotels S.A - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Połowiczne szczęście, czyli życie co drugi pokój - podcast #4 Focus Hotels S.A
Data publikacji: 22.02.2021

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji z rynkiem i akcjonariuszami Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz jej spółek zależnych. Dziś zapraszamy na kolejny podcast Focus Hotels S.A., której zarząd wraz z gościem specjalnym, poruszają wątki związane z bieżącą sytuacją w branży hotelarskiej - m.in. częściowym uwolnieniem hoteli na dwa tygodnie oraz omawiają wyniki rynków hotelowych na których obecna była sieć w 2020 roku.
 
Zarząd spółki Focus Hotels S.A. – Paweł Mirski, Łukasz Płoszyński oraz Dariusz Burel, wraz z gościem specjalnym – Grzegorzem Zawiasą, Dyrektorem ds zarządzania przychodami sieci Focus, rozmawiają na temat branży hotelowej - ostatnich decyzjach rządzących, które wprowadziły okresowe ograniczenie obostrzeń dla hoteli, pomocy dla hotelarzy, aferze o Krupówki oraz podsumowują wyniki rynków hotelowych na których działają obiekty sieci za 2020 roku, na podstawie danych STR. Odniesiono się także do pytań pozostawionych pod poprzednim odcinkiem podcastu Focus Hotels.
Tematy odcinka:1:38 Odpowiedź na komentarze
5:21 Połowiczne otwarcie, czyli sytuacja bieżąca hoteli
22:30 Wyniki roczne 2020 vs 2019
 
Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Focus Hotels, PJP Makrum, Atremu oraz CDI Konsultanci Budowlani, są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/
 Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.