Czy wzrost stóp procentowych to droższe kredyty? Co dalej z inflacją? - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Czy wzrost stóp procentowych to droższe kredyty? Co dalej z inflacją?
Data publikacji: 05.11.2021

Zapraszamy do śledzenia  vodcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 64. odcinku rozmawiamy o stopach procentowych i kredytach. Po publikacji informacji o największej inflacji w historii i ogłoszeniu podwyższenia stóp procentowych, podejmujemy ten temat. Czy ma on wpływ bezpośredni i pośredni na firmy i na naszą spółkę? Jak nowe realia wpływać będą na naszych klientów, dostawców i kontrahentów? Co z kredytami? Czy czeka nas długotrwała inflacja i kolejne podwyżki stóp? W sześćdziesiątym czwartym odcinku dyskutują o tym Piotr Fortuna, Piotr Kulessa oraz Mikołaj Jerzy.
 

👉 Tematy odcinka: 
0:00 Wpływ na spółkę, wpływ na przedsiębiorstwa
33:41 Jak bronić się przed stopami i inflacją? Mieszkania i kredyty hipoteczne
 
Materiały i ciekawe źródła:
👉 Kalkulator kredytowy👉 Historia stopy procentowej NBP od 1998 roku👉 Historia stóp procentowych od starożytności do dnia dzisiejszego👉 Średnie stopy procentowe w krajach należących do UE na przestrzeni ostatnich 50 lat

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 
Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!