Debiuty – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Debiuty – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 05.02.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym siódmym odcinku zarząd rozmawia o debiutach giełdowych. Odpowiada także na pytania widzów związane z PPK, strategią i prognozami przychodowymi.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym siódmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskutowano o tym czy kolejne spółki Grupy powinny zadebiutować na GPW. Zarząd odpowiedział także na pytania widzów - co sądzimy o PPK i jaki procent pracowników Grupy przystąpił do programu oraz jak spółka widzi postawioną niegdyś prognozę osiągnięcia do 2022 roku przychodów w wysokości 645 mln zł i czy planuje publikację nowej strategii na kolejne lata.

Tematy odcinka:

00:21 odpowiedź na pytanie - PPK

8:21 odpowiedź na pytanie - realizacja strategii przychodowej, publikacja nowej

16:40 debiutyNIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.