Jak połączyć spawarkę z łóżkiem hotelowym, czyli zapraszamy do Grupy – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Jak połączyć spawarkę z łóżkiem hotelowym, czyli zapraszamy do Grupy – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 29.01.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym szóstym odcinku zarząd rozmawia o tym dlaczego podjął decyzję o byciu holdingiem spółek z różnych branż oraz odpowiada na pytanie widza na temat wzrostu cen stali i przejęć hoteli.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym szóstym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskutowano o tym dlaczego podjęliśmy świadomą decyzję, aby stać się holdingiem spółek z pozornie niepowiązanych ze sobą branż. Odpowiedziano także na pytania dotyczące wpływu wzrostu cen stali na funkcjonowanie spółek Grupy oraz czy mamy zamiar poszukiwać okazji na rynku hotelowym osłabionym pandemią.

Tematy odcinka:

0:21 Odpowiedź na pytanie - wpływ wzrostu cen stali

2:13 Odpowiedź na pytanie - przejęcia obiektów hotelowych

5:50 Dlaczego jesteśmy holdingiem spółek z różnych branż?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.