Jaki będzie 2021 rok? – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Jaki będzie 2021 rok? – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 22.01.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym piątym odcinku zarząd rozmawia o perspektywach na bieżący rok i tym czego możemy się spodziewać w branżach w których działają spółki naszej Grupy.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym piątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskutowano o tym jaki będzie nowy, 2021 rok, dla spółek i segmentów rynku w których działa Grupa Kapitałowa IMMOBILE. Odpowiedziano również na ciekawe pytanie jednego z widzów, dotyczące tego jak na co dzień wygląda praca członków zarządu naszej spółki.

Tematy odcinka:00:26 odpowiedź na pytanie - jak wygląda praca członków zarządu naszej spółki?

8:58 jak wyglądać będzie 2021 rok dla spółek z naszych branż?

9:39 przemysł w 2021 roku

14:29 nasze oczekiwania wobec budownictwa przemysłowego

15:31 segment automatyki i elektroenergetryki - Atrem

18:05 segment deweloperski

22:02 hotelarstwo - eksplozja branży i nowe otwarcia?

27:47 najem nieruchomości

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.