Ekspansja sieci hoteli Focus - zbliża się otwarcie obiektu w Sopocie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Ekspansja sieci hoteli Focus - zbliża się otwarcie obiektu w Sopocie
Data publikacji: 17.07.2017

Najbliższym otwarciem, w należącej do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, sieci Focus Hotels będzie obiekt w Sopocie. Trzeci już obiekt marki w Trójmieście, a dziewiąty w Polsce, dołączy do 4-gwiazdkowego brandu Premium. Nowoczesny hotel będzie dysponował 70 pokojami. Prezentujemy unikatowe wizualizacje tego obiektu. Inwestycja realizowana jest przez DSJ International Sp. z o.o.Sieć Focus Hotels stawia na intensywny i dynamiczny rozwój oraz ekspansję swojej marki zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kolejnym krokiem w realizacji tej strategii jest Focus Hotel Premium Sopot, który powstanie w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, w skład której wchodzą już 4-gwiazdkowe obiekty w Bydgoszczy, Gdańsku oraz Inowrocławiu. Focus Hotels, jako sieć, stawia na kreatywność i różnorodność obiektów, nie unifikując ich architektury i wystroju. Dlatego w Sopocie powstanie wyjątkowy obiekt o bardzo nowoczesnej bryle i wnętrzach, które wysoką jakością wykończenia i oryginalną estetyką pozytywnie wyróżnią się na tle hoteli operujących w Trójmieście.Foyer hotelu:

Pokój standard:

- To kolejny sukces na obranej przez nas drodze rozwoju. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora. Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym designem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.Pokój premium:Focus Hotel Premium Sopot oferował będzie 70 pokoi, a Goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, saunę oraz salę fitness. W hotelu przewidziano także kameralną powierzchnię konferencyjną. Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego MODULO, będącego autorskim rozwiązaniem MODULO Parking, spółki również należącej do GK IMMOBILE. Rozwiązanie to pozwala powielić liczbę miejsc parkingowych na dostępnym terenie, nie ingerując w jego architekturę. Doskonale sprawdza się jako garaż w miejscach, gdzie otaczający teren wymusza ukrycie pojazdów pod ziemią, takich jak centra miast. Nad bezpieczeństwem czuwa zestaw mechanicznych i elektronicznych zabezpieczeń, dając gwarancję bezpiecznego i wygodnego przechowywania zaparkowanego tam pojazdu.Hotelowa restauracja:

Przestrzeń konferencyjna:

Otwarcie hotelu w Sopocie będzie miało miejsce na koniec roku 2017 i będzie preludium dużego przyrostu pokoi noclegowych sieci w roku 2018. W roku tym bowiem, otwarte zostaną obiekty w Poznaniu i Lublinie. Na tę chwilę sieć posiada podpisane umowy również na realizację obiektu w Białymstoku oraz największego dotychczas hotelu sieci w Warszawie w kolejnych latach.

Równolegle zarząd Focus Hotels prowadzi szereg rozmów dotyczących współpracy przy budowie/ najmie czy sprzedaży kolejnych obiektów. Zarząd spółki starannie selekcjonuje obiekty i negocjuje warunki. Do najważniejszych celów jakie sieć stawia sobie na najbliższe miesiące i lata są otwarcie w największych miastach Polski (np. Kraków, Wrocław) oraz wyjście poza granice kraju. Pierwszych otwarć sieci za granicą spodziewać się można w europejskich stolicach, takich jak Budapeszt, Bukareszt oraz Praga.Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowe obiekty będą oferować szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.