Focus Hotel Premium Gdańsk laureatem plebiscytu Tophotel - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Focus Hotel Premium Gdańsk laureatem plebiscytu Tophotel
Data publikacji: 13.06.2017

8 czerwca, podczas uroczystej gali w Villi Foksal w Warszawie, ogłoszono laureatów VIII już edycji konkursu TOPHOTEL, organizowanego przez portal Hotele.pl oraz agencję eTravel. W imprezie prowadzonej przez Marcina Prokopa wzięło udział ponad 100 hotelarzy reprezentujących obiekty z całej Polski, w tym reprezentanci należącej do Grupy Kapitałowej IMMOBILE sieci Focus Hotels S.A.

Na hotele startujące w 17 podkategoriach można było głosować poprzez specjalną stronę konkursową od kwietnia do maja.Nagrody plebiscytu TopHotel przyznawano w następujących kategoriach: Debiut, Business, Conferencess, By the Airport, On the Roard, Service, Economy, Luxury, Design, Sport & Fitness, Spa, Weekend, Sea, Mountains, Lakes, City oraz Apartments.

Bardzo miło jest nam poinformować, że sieć Focus zdobyła kolejną już nagrodę w plebiscycie. Najlepszym hotelowym debiutem ogłoszono bowiem hotel Focus Premium Gdańsk Wrzeszcz. Nominacje w kategorii Debiut otrzymały hotele wyróżniające się oryginalnością i wysoką jakością świadczonych usług wśród hoteli, które otwarte zostały w 2016 roku. Hotel Focus we Wrzeszczu otwarto w maju ubiegłego roku, a obiekt ten od razu wpisał się w hotelowy krajobraz Trójmiasta, stając się chętnie odwiedzanym zarówno przez klientów biznesowych, jak i przez turystów wypoczywających nad polskim wybrzeżem.[caption id="attachment_5138" align="aligncenter" width="620"]
Reprezentanci nagrodzonych obiektów podczas gali. Źródło: E-hotelarz.pl[/caption]

Jest to już trzecie w historii sieci Focus wyróżnienie w konkursie Tophotel. W 2015 roku, w kategorii On the Road, nagrodzony został obiekt Focus Katowice Chorzów. Rok wcześniej zaś, w kategorii Business - Focus Łódź.Tegoroczny nagrodzony obiekt sieci powstał w bezpośrednim sąsiedztwie PKP Gdańsk Wrzeszcz i nowoczesnej Galerii Metropolia – 5 km od gdańskiego Starego Miasta i 16 minut od słynnego deptaku w Sopocie.

Focus Hotel Premium Gdańsk oferuje gościom nowoczesne pokoje z klimatyzacją, bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizorem LCD z kanałami satelitarnymi. Każdy pokój wyposażony jest również w biurko, radio, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatną wodę mineralną. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka oraz kosmetyki. Istnieje możliwość wypożyczenia żelazka i deski do prasowania oraz skorzystania z sejfu. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu. Dodatkowo zapraszamy do zrelaksowania się w hotelowej saunie i na siłowni. Obiekt posiada restaurację, w której serwowana jest kuchnia międzynarodowa. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-10:00 oraz w weekendy między 7:00 a 11:00. Hotelowy lobby bar jest otwarty przez całą dobę i oferuje wyborne drinki, przekąski oraz desery. Focus Hotel Premium Gdańsk oferuje również aż 750 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym oraz bezpłatnym dostępem do Internetu.