Giełda, sport, internet i Bydgoszcz – rozmowa z Ryszardem Zawieruszyńskim z Oponeo.pl – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Giełda, sport, internet i Bydgoszcz – rozmowa z Ryszardem Zawieruszyńskim z Oponeo.pl – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 16.07.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wokrągłym, bo już 50. odcinku, rozmawiamy o sporcie, handlu w internecie, giełdzie i Bydgoszczy - mieście które łączy GK IMMOBILE oraz Oponeo.pl.Oponeo w vodcaście Grupy Kapitałowej IMMOBILE! Jaką rolę odegrał sport w życiu prezesów dwóch bydgoskich spółek giełdowych? Jak wyglądały początki handlu w internecie? Jakie są cienie i blaski e-commerce? Czy Bydgoszcz stanie się nową Omahą? Oponeo.pl, Dadelo, Grupa Kapitałowa IMMOBILE, PJP Makrum oraz Atrem chcą wspólnie zainteresować Bydgoszczan rynkiem kapitałowym.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W pięćdziesiątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się Mikołaj Jerzy wraz z Rafałem Jerzym, Prezesem Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz gościem specjalnym - Ryszardem Zawieruszyńskim, Prezesem Dadelo oraz jednym z założycieli i głównych akcjonariuszy lidera rynku opon, spółki Oponeo.pl.

Tematy odcinka:

0:00 Wspólne początki w sporcie

5:12 Jak rozwijał się handel w internecie? Droga z Oponeo do Dadelo

30:47 Świadomy Bydgoski Akcjonariat. Jak zachęcić lokalsów do inwestowania na rynku kapitałowym?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.