Kolejny awans do II etapu konkursu Złota Strona Emitenta - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kolejny awans do II etapu konkursu Złota Strona Emitenta
Data publikacji: 14.02.2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza strona internetowa www.immobile.com.pl przeszła do II etapu XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Awans cieszy tym bardziej, iż jest to już nasz kolejny sukces w tym konkursie. W minionych dwóch latach docieraliśmy do ścisłego finału, w którym w swojej kategorii rywalizowaliśmy z czołówką polskiej Giełdy w zakresie komunikacji.

Zakończył się I etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XI, organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Tegoroczny konkurs odbywa się w nowej odsłonie. Ocenione zostały 164 strony internetowe spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, również na rynku NewConnect. W tym roku po raz pierwszy spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.„Przez pierwszych 10 lat konkursu ZSE koncentrowaliśmy się na ocenie samej strony internetowej, jednak zauważyliśmy, iż nie obejmuje to coraz większej części działań RI prowadzonych on-line. W związku z tym w bieżącej edycji zdecydowaliśmy się na osobną ocenę obu tych obszarów i wyniki wskazują, że decyzja ta była słuszna” – mówi Prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Mirosław Kachniewski.

Niezmiernie miło nam poinformować, że strona internetowa Grupy Kapitałowej IMMOBILE awansowała do kolejnego etapu w obu kategoriach tegorocznego konkursu ZSE. W dwóch minionych latach, znaleźliśmy się w finale tego konkursu. Awans również w zmienionej formule oceniania spółek potwierdza spełnianie wszechstronnych kryteriów kompletności stosowanej komunikacji z rynkiem i inwestorem.

Rozpoczynający się drugi etap polegać będzie na wyłonieniu po 3 nominatów w obu klasyfikacjach, dla każdej kategorii (łącznie 18 spółek). Dokona tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Każdy członek jury ocenia stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. W klasyfikacji „Najlepszy serwis IR” ocenianych będzie 35 witryn internetowych, natomiast w klasyfikacji „Lider komunikacji online” sprawdzonych zostanie 37 stron www. Drugi etap trwać będzie do 15 kwietnia 2018 r.Więcej na temat konkursu Złota Strona Emitenta: http://seg.org.pl/pl/zakonczenie-etapu-zse-xi