Lockdown, forum Bankiera – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Lockdown, forum Bankiera – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 30.10.2020

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W piętnastym odcinku zarząd rozmawia o lockdownie i wyjaśnia dlaczego nie odpowiada na pytania z forum Bankiera.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W piętnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Grono to dyskutowało na temat lockdownu i szans oraz zagrożeń z nim związanych dla branż w których działamy i społeczeństwa, a także wyjaśniło dlaczego nie odpowiadamy na wątki pojawiające się na forum portalu Bankier.pl. Poruszono także temat opublikowanych w minionym tygodniu raporty bieżące.

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę - podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie - już teraz znajdziesz nas na Spotify i Soundcloud, a od przyszłego tygodnia także na platformach podcastowych Google oraz Apple. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

Tematy podejmowane w nagraniu:1:30 lockdown - szanse i zagrożenia14:40 dlaczego nie odpowiadamy na wątki pojawiające się na forum Bankiera?Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.