MAKRUM zaprasza na Konferencję: Rozwój Rynku Kruszyw i Przemysłu Maszyn Kruszących w Polsce - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

MAKRUM zaprasza na Konferencję: Rozwój Rynku Kruszyw i Przemysłu Maszyn Kruszących w Polsce
Data publikacji: 11.01.2016

MAKRUM Project Management to wieloletni lider rynku maszyn krusząco-mielących i uznany producent maszyn oraz urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego. Specjalizuje się również w projektowaniu i produkcji ciężkich konstrukcji stalowych dla największych światowych firm sektorów offshore i marine oraz produktów własnych, takich jak np. automatyczne systemy parkingowe.
Chcąc dzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym na rynku maszyn krusząco-mielących, zapraszamy na Konferencję Naukową:

ROZWÓJ RYNKU KRUSZYW I PRZEMYSŁU MASZYN KRUSZĄCYCH W POLSCEKonferencja odbędzie się w dniach 9-10 marca 2016 roku w Bydgoszczy.
Konferencja, w której udział wezmą przedstawiciele zarówno świata nauki, jak i biznesu, jest nawiązaniem do niemal 150-letniego doświadczenia MAKRUM w dostawie rozwiązań dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, papierniczego czy cementowego. Podczas konferencji zostanie zaprezentowanych szereg zagadnień dotyczących produkcji kruszyw, stosowanych maszyn oraz kierunków rozwoju w branży. 

Współorganizatorem konferencji jest Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.

Patronat naukowy nad wydarzeniem objęła Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

Patronem medialnym konferencji jest Magazyn Kruszywa.

WYBRANE ZAGADNIENIA KONFERENCJI:  • rozwój rynku kruszyw w okresie 25-lecia


  • perspektywy rynku kruszyw i maszyn kruszących


  • technologia produkcji kruszyw


  • energochłonność kruszarek - optymalizacja zużycia energii


  • innowacyjne idee i rozwiązania konstrukcyjne młynów
 

MIEJSCE KONFERENCJI:Regionalne Centrum Innowacyjności - Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczyul. prof. Kaliskiego 7, 85-789 Bydgoszcz 

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Biurem Konferencji:BIURO KONFERENCJI:Jan BORODO | tel. +48 669 978 539Krzysztof KAŁUŻNY | tel. +48 724 777 763konferencja@makrum.plZapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz mediów społecznościowych, gdzie już wkrótce zamieścimy więcej informacji dotyczących Konferencji.