Najnowsze realizacje automatycznych parkingów MODULO - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Najnowsze realizacje automatycznych parkingów MODULO
Data publikacji: 19.07.2017

Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE spółka MODULO Parking Sp. z o.o. to producent automatycznych systemów parkingowych, które są skutecznym rozwiązaniem problemu parkowania w zatłoczonych aglomeracjach miejskich lub wygodnym i nowoczesnym parkingiem przydomowym. Po etapie implementacji produktu na rynek polski i zagraniczny, rok 2017 jest okresem rozpoczęcia realizacji zamówień.

W roku 2015 Makrum Project Management wprowadziło na rynek nowy produkt: innowacyjne systemy parkingowe Modulo, które są odpowiedzią na coraz większe zagęszczenie samochodów, szczególnie w centrach dużych miast. Jest to również optymalne rozwiązanie dla deweloperów. Technologia oferowana przez Makrum, w porównaniu z tradycyjnymi systemami w wielopoziomowych garażach betonowych jest znacznie tańsza, a przez bardziej zwarte ustawienie pojazdów oszczędza powierzchnię. W 2016 r. powstała spółka MODULO Parking dedykowana produkcji i dystrybucji tych rozwiązań. Miniony rok był czasem implementacji produktów na rynek, rozwijania oferty i dostosowywania jej do oczekiwań klientów. Pod koniec roku ruszyła sprzedaż, a dziś spółka pochwalić się może już wieloma sfinalizowanymi realizacjami oraz dużą liczbą zamówień w zaawansowanej fazie produkcji.Zyski ze sprzedaży będą wzrastać wraz z rosnącą popularnością tych systemów, powiększając znaczenie produktów własnych w strukturze sprzedaży sektora przemysłowego. Jest to produkt masowy i w perspektywie kilkuletniej może odgrywać wiodącą rolę w sprzedaży Grupy. Koncepcja systemów MODULO, od projektu do realizacji, realizowana jest w spółce, pozostając całkowicie polskim rozwiązaniem.

Prezentujemy najnowsze realizacje systemów, których instalację zakończyliśmy w ostatnim czasie oraz zamówienia które aktualnie są przygotowywane do montażu. Instalacje prowadzone są zarówno w kraju, jak i zagranicą, gdzie produkty MODULO konkurują z dostępnymi rozwiązaniami zagranicznych marek, zarówno pod względem jakościowym, jak i kosztowym.Indywidualny System Modulo Single Platforms dla klienta indywidualnego w Warszawie - to futurystyczny projekt robiony na zamówienie klienta indywidualnego, przeznaczony do instalacji w wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Jest to zaawansowany technologicznie system, wyposażony w wiele udogodnień, takich jak np. pompa odprowadzania wody.

  

System Single Platforms dla klienta w Niemczech - bardzo zaawansowana technologicznie instalacja wewnętrzna dla klienta indywidualnego w budynku mieszkalnym.

W najbliższych dniach spółka uwalnia kolejne kompletne systemy do instalacji:  • Systemy MODULO TWIN oraz Systemy Dual Twin dla klienta w Sopocie - topowa realizacja w prestiżowym hotelu, będzie systemem zewnętrznym o zaawansowanej technologii na kilkanaście miejsc parkingowych. Obiekt hotelowy oraz zautomatyzowany parking przyjmą pierwszych klientów za kilka miesięcy.


  • Indywidualny System Modulo Polo dla klienta w Szwajcarii - wpół automatyczny zależny system dla klienta indywidualnego, robiony na zamówienie według indywidualnego projektu.


  • Systemy Modulo Polo dla klienta we Wrocławiu - instalacja wewnętrzna obejmująca osiem miejsc parkingowych, wykonana w budynku wielorodzinnym na zamówienie czołowego dewelopera na lokalnym rynku.
Równolegle spółka realizuje zamówienia klientów znajdujące się na różnych etapach produkcji. Zdjęcia z poprzednich, wybranych realizacji dostępne są w poprzednich wpisach bloga dotyczących spółki MODULO.