Oficjalna zmiana siedziby spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Plac Kościeleckich 3 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Oficjalna zmiana siedziby spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Plac Kościeleckich 3
Data publikacji: 01.08.2019

Z dniem 1 sierpnia 2019 r., na mocy uchwały Zarządu spółki, Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. zmieniła adres swojej siedziby. Nowym adresem jest Plac Kościeleckich 3, 85-033 Bydgoszcz. Informację tą spółka przekazała w raporcie bieżącym nr 28/2019.

Oficjalną siedzibą Grupy Kapitałowej IMMOBILE jest teraz nowoczesny biurowiec IMMOBILE K3, zlokalizowany w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 3. Sekretariat spółki oraz sale konferencyjne dostępne są na czwartym piętrze budynku. Spółka już od dłuższego czasu szykowała się do przeprowadzki z poprzedniej siedziby przy ul. Fordońskiej 40; aktualnie już wszyscy jej pracownicy zajęli nowe biura. Nowa siedziba w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta, 100 metrów od bydgoskiego Starego Rynku to świetny punkt spotkań z klientami i kontrahentami, a udogodnienia biurowca klasy A to komfort pracy i wygoda dla naszych pracowników. Nowa siedziba jest kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju Grupy Kapitałowej IMMOBILE i jednocześnie flagową inwestycją deweloperską przez nią zrealizowaną, która już trwale zapisze się w architektonicznej historii miasta.

W ślad za spółką-matką, siedzibę zmienią również pozostałe spółki zależne pozostające w Grupie IMMOBILE, m.in. CDI Konsultanci Budowlani oraz Focus Hotels. Wcześniej siedzibę zmieniły również przemysłowe spółki Grupy, z PROJPRZEM MAKRUM S.A. na czele. Wcześniej rozrzucone po Bydgoszczy siedziby spółek Grupy, teraz operują we wspólnej lokalizacji, aby jeszcze efektywniej wykorzystywać łączące je synergie.

Wraz z Grupą Kapitałową IMMOBILE, w biurowcu IMMOBILE K3, swoje siedziby zlokalizowały dotychczas takie podmioty jak SII, Bank Ochrony Środowiska, mFinanse, Aviva czy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W przyziemiu zaś, już niebawem otwarta zostanie restauracja La Rosa.