Prezentacja produktów sektora przemysłowego Grupy na Targach Autostrada i Europarking - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Prezentacja produktów sektora przemysłowego Grupy na Targach Autostrada i Europarking
Data publikacji: 24.04.2017

W dniach 9-11 maja, produkty sektora przemysłowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, prezentowane będą podczas kieleckich Targów Autostrada-Polska oraz Targów Europarking. Będzie to już kolejna ich obecność podczas tych wydarzeń. W zeszłorocznych ich edycjach produkty te zostały bardzo dobrze przyjęte przez odwiedzających i wyróżnione przez kapitułę targów.

Już po raz 23, kielecki ośrodek wystawienniczo – kongresowy stanie się areną do prezentacji najnowocześniejszego sprzętu i materiałów do budowy dróg. Autostrada-Polska w Kielcach, to wydarzenie na które co roku czekają wszyscy związani z tym sektorem gospodarki. Oferuje ono wszystko to, co potrzebne jest do budowy i utrzymania sieci drogowej; od sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych aż po oznakowanie i infrastrukturę związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach od 9 do 11 maja w Kielcach.

Potężne maszyny budowlane, najnowocześniejsze technologie drogowe oraz wielkie branżowe autorytety - tak w skrócie Targi Autostrada przedstawia organizator.


Podczas targów zaprezentuje się spółka Makrum z dwoma flagowymi produktami swojej marki: granulatorem destruktu asfaltowego oraz kruszarką HJ 50.

Granulator destruktu asfaltowego jest jednym z produktów wprowadzonych na rynek w ramach poszerzania zakresu produktów własnych spółki MAKRUM Project Management. Jest to rewolucyjna maszyna, służąca do rozdrabniania dostępnego destruktu asfaltowego, przystosowując go do powtórnego użycia w procesie budowy dróg i nawierzchni. Destrukt asfaltowy stanowi pełnowartościowy budulec stosowany w sektorze budowy i modernizacji infrastruktury drogowej. Szybko rozwijająca się technologia produkcji mieszanek bitumicznych, powoduje, że mieszanki z zawartością destruktu asfaltowego są szeroko stosowane na świecie. Trend ten wspierają europejskie dyrektywy dot. wykorzystania odpadów przemysłowych oraz prawodawstwo niektórych krajów. Również w Polsce, w procesach budowy dróg i nawierzchni, coraz szerzej zwraca się uwagę na aspekty ekologiczne oraz ekonomiczne, które są niewątpliwą zaletą stosowania tego rodzaju recyklingu.

Prezentowana kruszarka zaś, reprezentuje nową serię kruszarek MAKRUM HJ, która narodziła się z idei innowacyjnego podejścia do konstruowania maszyn popartego wieloletnim doświadczeniem spółki. Podążając za obecnymi trendami w branży, linia HJ zapewnia łatwość obsługi maszyny oraz kompaktową budowę.Drugim wydarzeniem, podczas którego promowane będą produkty Grupy są odbywające się równolegle Targi Salon Europarking.Parkingi są jednym z podstawowych elementów infrastruktury miejskiej. Zapotrzebowanie na nie i wymogi z nimi związane są coraz większe. Odpowiedzią na współczesne wymagania wobec branży parkingowej oraz zarządców parkingów jest organizowany po raz kolejny Salon Europarking. Najbliższa edycja wydarzenia już od 9 do 11 maja 2017.MODULO Parking będzie prezentować nowoczesne automatyczne systemy parkingowe, które z roku na rok zyskują nowych nabywców na polskim i zagranicznym rynku. Na stoisku goście Targów zobaczyć będą mogli m. in. system MODULO Scissor, którego obecność zawsze staje się jedną z większy atrakcji wydarzeń na których się pojawia. Goście targów od specjalistów spółki dowiedzą się jakie są główne zalety automatycznych systemów parkingowych oraz jakim grupom klientów polecane są poszczególne modele.

Podczas ubiegłorocznej edycji Targów w Kielcach spółki Makrum i Modulo odniosły wielki sukces, zdobywając aż trzy medale targów - nagrodę specjalną, wręczaną podczas targów drogownictwa. Jest ona dowodem zaufania i potwierdzeniem wysokiej jakości usług i produktów. Zarówno w opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów, Medal jest jednym z cenniejszych na polskim rynku narzędziem marketingowym. Liczymy na powtórzenie tego sukcesu podczas kolejnej edycji targów i ponowne zainteresowanie naszymi produktami tak dużej liczby odbiorców jak w roku ubiegłym.