Quiosque – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Quiosque – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 12.02.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym ósmym odcinku zarząd odpowiada na pytanie dotyczące obłożenia ponownie otwartych hoteli Focus, omawia wątek dotyczący debiutów giełdowych kolejnych spółek grupy oraz rozmawia o ujawnionej raportem bieżącym informacji na temat zawarcia umowy warunkowej zakupu sieci Quiosque.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym ósmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Panowie odpowiedzieli na pytanie jak wygląda obłożenie w Focus Hotels po ponownym otwarciu sektora, powrócili do dyskusji sprzed tygodnia o debiutach na GPW kolejnych spółek Grupy oraz omówili najnowszą informację płynącą ze spółki - świeżo opublikowany raport o zawarciu warunkowej umowy sprzedaży w spółce Dlako Sp. z o.o., będącej właścicielem sieci sklepów Quiosque.

Tematy odcinka:00:31 odpowiedź na pytanie - Focus Hotels, obłożenie

4:41 dyskusja na temat debiutów

17:42 zakup QuiosqueNIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.