Relacja z jesiennych targów mieszkaniowych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z jesiennych targów mieszkaniowych
Data publikacji: 17.10.2016

W miniony weekend wszystkie ścieżki lokalnych deweloperów oraz osób poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania, prowadziły w jedną stronę - na jesienne targi mieszkaniowe SAWO, prezentujące ofertę bydgoskiego rynku nieruchomości. Podczas targów deweloperzy zaprezentowali gotowe, realizowane i planowane inwestycje mieszkaniowe.16 edycja Targów Mieszkaniowych SAWO odbyła się w dniach 15-16 października w Bydgoszczy. To największa tego typu impreza w regionie, na której po raz kolejny zaprezentowana została aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Podczas wydarzenia nie zabrakło dewelopera CDI, który już po raz kolejny promował największą inwestycję mieszkaniową w mieście – Platanowy Park.

Stoisko Platanowego Parku było najłatwiejsze do zlokalizowania w gąszczu stoisk innych deweloperów - dominowało dowiem nad nimi ogromnym balonem wypełnionym helem. Dzięki temu żaden z gości nie miał problemu z dotarciem do oferty Platanowego Parku. Przedstawiana ona była na targach mieszkaniowych po raz czwarty - obecnie już w wersji poszerzonej o mieszkania dostępne w kolejnym etapie inwestycji, czyli dwóch zupełnie nowych budynkach powstających przy ulicy Leśnej.

Podczas dwóch dni targowych, przedstawiciele CDI spotkali się z dziesiątkami odwiedzających je gości. Doceniali oni kompleksowość wizji Platanowego Parku, perfekcyjną lokalizacja, jego nowoczesną architektura i dostępność niezbędnej infrastruktury. Z przebytych rozmów wynika, że spośród wszystkich tych cech, klienci najbardziej cenią sobie wysoki standard budynków i unikatowość tworzącego się osiedla.

Obecni na tragach goście wybierać mogli spośród dostępnych w przedsprzedaży mieszkań I etapu inwestycji, którego realizację planuje się zakończyć w IV kwartale 2017. Cały czas sporym zainteresowaniem cieszą się również ostatnie już mieszkania dostępne w etapie zerowym inwestycji - jest to doskonała opcja dla niecierpliwych, ponieważ budynki są gotowe i w większej już części zamieszkałe.

Nasze targowe stoisko odwiedzili także klienci którzy już zakupili swoje mieszkanie na Leśnej 19-21 – zadowoleni z zakupu przyprowadzili kolejnych zainteresowanych, bądź przyszli podzielić się wrażeniami z pierwszych miesięcy w swoim nowym M. Pełne entuzjazmu i zadowolenia relacje są doskonałym ukoronowaniem wykonanej przez nas pracy. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, niekończące się pytania i rozmowy. Szczególnie doceniamy fakt, że duża część tych rozmów kontynuowana będzie w biurze sprzedaży CDI - biurowy kalendarz spotkań wypełnił się bowiem po brzegi!

Wszystkich którzy nie mogli zjawić się na Targach, a zainteresowani są ofertą mieszkań Platanowego Parku, zapraszamy do kontaktu:

ul. Gdańska 140, 85-021 Bydgoszcz
Centrum FAKTORIA (róg Gdańskiej / Kamiennej – Pałacyk)


tel. +48 52 561 07 05


fax. +48 52 561 07 07