Relacja z prezentacji parkingów MODULO na Targach EUROPARKING 2016 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z prezentacji parkingów MODULO na Targach EUROPARKING 2016
Data publikacji: 26.10.2016

MAKRUM Project Management, właściciel marki MODULO pod którą kryją się innowacyjne automatyczne systemy parkingowe, zaprezentował swoje produkty podczas jesiennej edycji targów Europarking w Kielcach. Odbyły się one w dniach od 18 do 20 października 2016.

Spółka MAKRUM Project Management, w związku z dynamicznym rozwojem produktów spod szyldu MODULO i ich doskonałym odbiorem na ostatnich Targach AUTOSTRADA, zdecydowała się na prezentację produktu również podczas jesiennej III edycji Międzynarodowego Salonu Techniki Parkingowej - EUROPARKING 2016 w Kielcach. Jest to doskonała szansa na promocję produktu, trafienie w istotne grupy docelowe jego odbiorców, jak również na edukację i wymianę opinii ze specjalistami branży.

Pierwszy dzień imprezy, minął pod znakiem intensywnych spotkań z potencjalnymi klientami i dystrybutorami. Spotkaliśmy się także z naszymi obecnymi dystrybutorami – firmą KOMODO WINDY z Łodzi oraz R&S WIND z Poznania.Drugiego dnia targów na stoisku spółki gościła kapituła konkursu, której przedstawiono wszystkie zalety dostępnej platformy parkingowej. Kolejnym punktem dnia były rozmowy z organizatorami targów Europarking 2016, podczas których spółka MODULO PARKING Sp. z o.o., została oficjalnie zaproszona do Rady Programowej kolejnych edycji targów. Ostatnim akordem drugiego dnia była gala wręczenia nagród. Z nieskrywaną dumą informujemy, że automatyczny system parkingowy MODULO SCISSOR został uhonorowany Złotym Medalem Tragów Europarking 2016. Nagroda ta cieszy tym bardziej, gdyż w tym roku jest to już drugi złoty medal dla Automatycznych Systemów Parkingowych MODULO. Postrzegamy to nie tylko jako wielkie docenienie pracy włożonej w ten projekt, ale również potwierdzenie i zachętę do jeszcze bardziej wytężonej pracy oraz ciągłego go udoskonalania. Kapitule konkursowej i wszystkim tym, którzy docenili produkt, zespół twórców systemów MODULO składa serdeczne podziękowania.Przez trzy dni targowe ekspozycja MODULO PARKING Sp. z o.o. wzbudziła spore zainteresowanie - zarówno wśród zwiedzających jak i wystawców, których na stoisko przyciągnęła jego największa atrakcja - Automatyczny System Parkingowy MODULO SCISSOR. W trakcie targów nasi przedstawiciele odbyli wiele ciekawych spotkań, które w niedalekiej przyszłości zaowocować powinny współpracą z nowymi podmiotami i nowymi kontraktami.W dzisiejszym wpisie prezentujemy galerię wydarzenia, a już niebawem zapraszamy na obszerną relację filmową z Targów Europarking 2016.