Relacja z Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 25.11.2015 oraz prezentacji systemów parkingowych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 25.11.2015 oraz prezentacji systemów parkingowych
Data publikacji: 30.11.2015

25 listopada 2015 r. odbyło się kolejne Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. W tradycyjnym już miejscu i czasie - o godzinie 11.00 w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy gościliśmy prawie 40 osób: akcjonariuszy oraz gości naszej Spółki. Przywitał ich Prezes Rafał Jerzy. Głównym tematem głosowania Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy była tym razem kwestia skupu akcji własnych. Upoważniono Zarząd Spółki do nabywania jej akcji własnych w celu ich dalszej odsprzedaży lub umorzenia oraz ustalono warunki na jakich powinno się ono odbywać. Termin nabywania akcji, na wniosek jednego z Akcjonariuszy, wydłużono do terminu 30 czerwca 2016 roku. Walne Zgromadzenie uchwaliło także utworzenie kapitału rezerwowego z przeznaczeniem na realizację skupu przez Spółkę akcji własnych. Wszystkich zainteresowanych szczegółowym brzmieniem podjętych uchwał oraz wynikami głosowania, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:
 
Uchwały podjęte na NWZA 25,11,2015 r.Wyniki głosowania NWZA 25.11.2015 r.
 
Część formalna Walnego Zgromadzenia zakończyła się chwilą przerwy, podczas której nasi goście podejmowali liczne dyskusje dotyczące Spółki: 
 ...oraz zapozowali do wspólnego zdjęcia pamiątkowego: 
 Następnym punktem spotkania była prezentacja spółki Makrum - jej historii oraz najnowszego produktu, który wzbudza wiele zainteresowania, zarówno wśród Akcjonariuszy, jak i przyszłych klientów. Mowa tu o automatycznych systemach parkingowych Modulo Multi. Przedstawił je Prezes Makrum Project Management, Piotr Szczeblewski. 
 Po wysłuchaniu paru słów o parkingach, nasi goście udali się na teren fabryki Makrum, gdzie przygotowaliśmy specjalną atrakcję – przedpremierowy pokaz automatycznych systemów parkingowych Modulo Multi. Podziwiać można było 3 premierowe modele: 
 Po prezentacji parkingów nasi Akcjonariusze obejrzeli również dwa pierwsze budynki mieszkalne osiedla Platanowy Park. Już w grudniu klucze odbiorą pierwsi jego mieszkańcy. 
 Dziękujemy wszystkim akcjonariuszom za zaangażowanie i udział w Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się zgromadzić w tak licznym gronie. Wszystkich akcjonariuszy którzy nie mieli możliwości spotkać się z nami tym razem, zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania, którą opublikujemy wkrótce. Przede wszystkim jednak, zapraszamy do udziału w kolejnych Walnych Zgromadzeniach Akcjonariuszy.