Weź udział w webinarze 1H2019 Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. z Prezesem Rafałem Jerzym - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Weź udział w webinarze 1H2019 Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. z Prezesem Rafałem Jerzym
Data publikacji: 23.09.2019

W środę, 2 października 2019 r., odbędzie się webinar wynikowy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Poprowadzi go prezes spółki, Rafał Jerzy, omawiając świeżo opublikowane wyniki półroczne i odpowiadając na pytania widzów.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE przy okazji publikacji sprawozdania finansowego za pierwszą połowę 2019 roku, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom inwestorów indywidualnych i innych uczestników rynku kapitałowego, organizując webinar wynikowy. Webinar jest to w wolnym tłumaczeniu spotkanie online prowadzone na żywo, umożliwiające dwustronną komunikację pomiędzy osobą prowadzącym, a uczestnikami. Poprowadzi je prezes Rafał Jerzy, prezentując wyniki wypracowane przez spółkę w minionym półroczu. Następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której widzowie będą mogli bezpośrednio zapytać o omawiane kwestie i uzyskać dodatkowe informacje na temat funkcjonowania spółki.Wydarzenie rozpocznie się w środę 2.10.2019 r., o godzinie 14:00.Uczestnictwo w webinarze nie wymaga uprzednich zapisów, wystarczy do niego dołączyć klikając poniższą wizytówkę:lub bezpośredni link: https://webinarwynikowy.clickmeeting.com/gkimmobile1h2019Webinar udostępnia również funkcję telekonferencji. Jeśli w danym momencie nie masz dostępu online, użyj poniższego numeru aby połączyć się z wydarzeniem: +48 (22) 209-2520. PIN uczestnika to 691717# – zapytany o PIN prezentera lub uczestnika potwierdź znakiem #Liczba widzów jest ograniczona, w związku z czym zachęcamy do uruchomienia webinaru jeszcze przed godziną jego startu.Zapraszamy!Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. pokazuje, że innowacyjne relacje inwestorskie nie muszą być domeną wyłącznie największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Badania jakości relacji inwestorskich w Polsce i na świecie jednoznacznie wskazują, że inwestorzy chcą, aby spółki komunikowała się z nimi za pomocą różnorodnych narzędzi. Spółki o wysokiej jakości komunikacji doceniane są przez Inwestorów, którzy postrzegają je jako godne zaufania i rzetelne. Formy telekonferencji, relacji na żywo czy właśnie webinarów, często wskazywane są jako pożądany element komunikacji notowanych spółek, w związku z jego wygodą i bezpośredniością. Jednocześnie na rodzimym parkiecie ciągle mało podmiotów wybiera tego typu inicjatywy.