Weź udział w webinarze wynikowym PROJPRZEM MAKRUM S.A. z Prezesem Zarządu Piotrem Szczeblewskim - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Weź udział w webinarze wynikowym PROJPRZEM MAKRUM S.A. z Prezesem Zarządu Piotrem Szczeblewskim
Data publikacji: 22.08.2019

W czwartek, 29 sierpnia 2019 r., odbędzie się webinar wynikowy spółki zależnej Grupy Kapitałowej IMMOBILE - PROJPRZEM MAKRUM S.A. Poprowadzi go prezes spółki, Piotr Szczeblewski, omawiając opublikowane dzień wcześniej wyniki za minione półrocze i odpowiadając na pytania widzów.PROJPRZEM MAKRUM przy okazji publikacji sprawozdania finansowego za I połowę 2019 roku, postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom inwestorów indywidualnych i innych uczestników rynku kapitałowego, organizując webinar wynikowy.Wydarzenie rozpocznie się w czwartek 29.08.2019 r., o godzinie 14:00.Uczestnictwo w webinarze nie wymaga uprzednich zapisów, wystarczy do niego dołączyć poprzez link:https://webinarwynikowy.clickmeeting.com/projprzem-makrumLub poniższe okno:

Webinar udostępnia również funkcję telekonferencji. Jeśli w danym momencie nie masz dostępu online, użyj poniższego numeru aby połączyć się z wydarzeniem: +48 (22) 209-2520. PIN uczestnika to 736369# - zapytany o PIN prezentera lub uczestnika potwierdź znakiem #Liczba widzów jest ograniczona, w związku z czym zachęcamy do uruchomienia webinaru jeszcze przed godziną jego startu.Zapraszamy!PROJPRZEM MAKRUM S.A. pokazuje, że innowacyjne relacje inwestorskie nie muszą być domeną wyłącznie największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Badania jakości relacji inwestorskich w Polsce i na świecie jednoznacznie wskazują, że inwestorzy chcą, aby spółki komunikowała się z nimi za pomocą różnorodnych narzędzi. Spółki o wysokiej jakości komunikacji doceniane są przez Inwestorów, którzy postrzegają je jako godne zaufania i rzetelne. Formy telekonferencji, relacji na żywo czy właśnie webinarów, często wskazywane są jako pożądany element komunikacji notowanych spółek, w związku z jego wygodą i bezpośredniością. Jednocześnie na rodzimym parkiecie ciągle mało podmiotów wybiera tego typu inicjatywy.