Widowiskowa elewacja IMMOBILE K3 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Widowiskowa elewacja IMMOBILE K3
Data publikacji: 17.07.2018

Przy czołowej bydgoskiej inwestycji biurowej IMMOBILE K3 trwają obecnie prace wykończeniowe oraz montaż elewacji ze szkła i piaskowca. Większa część tej wyjątkowej konstrukcji przykryta jest jeszcze rusztowaniami, jednak możemy zauważyć jak efektownie będzie się w niej odbijać zieleń i architektura Placu Kościeleckich

IMMOBILE K3 to 5-kondygnacyjny, nowoczesny biurowiec klasy A z 2-poziomowym parkingiem podziemnym. To niemal 8.600 m powierzchni biurowych i handlowych w ścisłym centrum miasta, zaledwie 100 m od Starego Rynku. W najbliższej okolicy znajdują się najważniejsze instytucje administracji publicznej, banki, hotele, uczelnie.

Niemal 2.400 m powierzchni handlowo – usługowych to idealna lokalizacja dla kawiarni, restauracji, sklepów. Usytuowane wzdłuż ulic, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi, szerokim chodnikiem, zachęcają przechodniów do wstąpienia na drobne zakupy czy poranną kawę. Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, o łącznej powierzchni niemal 6.200 m, znajdują się na piętrach od 1 do 4. Wszystkie powierzchnie najmu dają możliwość dowolnego dostosowania do potrzeb najemcy, co pozwala elastycznie kształtować środowisko pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.