Wojna polityczna. Pokonamy falę? ODCINEK ROCZNICOWY – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wojna polityczna. Pokonamy falę? ODCINEK ROCZNICOWY – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 23.07.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. To już rok z naszą serią! Wjubileuszowym odcinku dyskusji poddana została walka polityczna - jaki będzie miała na nas wpływ? Rozmawiamy również o czwartej fali - czy okaże się ona epidemiczna czy... polityczna? Dodatkowo na końcu odcinka zapraszamy na wesoły bonus dla naszych widzów.W rocznicę inauguracji serii podcastów/vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE wracamy z jubileuszowym odcinkiem z udziałem całego zarządu spółki. Wśród dyskutowanych tematów znalazła się walka wyborcza, powrót Donalda Tuska, niezależna telewizja, Unia Europejska i podsumowanie jak na tych politycznych perturbacjach, ucierpieć lub zyskać mogą nasze spółki. W drugiej części rozmawiamy o przymusie szczepień, liczymy chorych na C*vid wedle bardziej logicznej metodyki oraz zastanawiamy się czy czwarta fala posłuży celom politycznym, np. tłumieniu protestów.Na koniec URODZINOWA NIESPODZIANKA! Wesoły bonus zza kulis naszych nagrań!

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W pięćdziesiątym pierwszym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy.

Tematy odcinka:

0:00 Walka polityczna - jaki będzie miała na nas wpływ

15:47 Czwarta fala - polityczna czy epidemiczna?

24:13 Wesoły bonus - ZAPRASZAMY! :)))))

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.