Wpływ internetu na konsumentów i społeczeństwo – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wpływ internetu na konsumentów i społeczeństwo – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 06.11.2020

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W szesnastym odcinku zarząd rozmawia o wpływie internetu na konsumentów i społeczeństwo.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W szesnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy Tym razem tematem przewodnim rozmowy było to, jaki wpływ ma internet na społeczeństwo, zachowania konsumentów oraz na branże w których działają spółki Grupy Kapitałowej IMMOBILE.
https://youtu.be/OIEH4XxugNI

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę - podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie - już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud

Spotify
Google PodcastsTemat podejmowany w nagraniu:Wpływ internetu na konsumentów i społeczeństwoPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.