Wyniki kwartalne PJP Makrum, pandemia a rynek nieruchomości – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wyniki kwartalne PJP Makrum, pandemia a rynek nieruchomości – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 20.11.2020

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W osiemnastym odcinku zarząd rozmawia o wpływie pandemii na rynek nieruchomości, a także porusza temat rekordowych wyników kwartalnych PJP Makrum.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W osiemnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem tematem przewodnim rozmowy jest rynek nieruchomości i wypływ jaki wywarła na niego pandemia oraz wyniki kwartalne lidera segmentu przemysłowego Grupy - PJP Makrum.

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę - podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie - już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsW tym odcinku:

Wyniki PJP MakrumKomunikaty ze spółek.Wpływ pandemii na rynek nieruchomości.Bohater odcinka:http://www.projprzem.com/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2020/okresowe-16Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.