Wyprawa do Kijowa, miesiąc miodowy oraz grzechy, które zmyła wojna - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wyprawa do Kijowa, miesiąc miodowy oraz grzechy, które zmyła wojna
Data publikacji: 16.03.2022

W vodcastach Grupy Kapitałowej IMMOBILE koncentrujemy się na bieżących wydarzeniach gospodarczych, politycznych i socjologicznych, analizując jaki wpływ mogą mieć one na życie przedsiębiorców i pracowników. Tematem najnowszego odcinka serii jest wyprawa Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego do Kijowa, 'miesiąc miodowy' oraz tematy... które w ostatnich tygodniach tajemniczo zniknęły z przestrzeni medialnej. Jakie to tematy? Zapraszamy do oglądania! 

Czy wojna weszła w fazę kampanii wyborczej? Jakim celom służyć ma zapowiedziany wyjazd polskich polityków do Kijowa? Czy jako przedsiębiorcy widzimy obecność uchodźców? Czy społeczeństwo ma ciągle ten sam entuzjazm wobec ich przyjmowania? Czy euforię osłabi przyznanie im polskich świadczeń? Jakie tematy zniknęły w ostatnich miesiącach z mediów? Czy wojna czyści ręce polityków? Gdzie się podział nowy ład, inflacja, panika covidowa, pegasus i inne? J

akie tematy wg Was zniknęły z mediów, choć nie powinny? Czy/ w jaki sposób powinniśmy do nich wrócić przed kampanią? Na powyższe pytania odpowiedzi szukają Sławomir Winiecki wiceprezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Rafał Jerzy prezes zarządu spółki oraz Marcin Kowalski, ekspert ds mediów i PR, posiadający wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. 
 
👉Tematy odcinka: 
0:00 Wyprawa Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego do Kijowa 
8:30 Miesiąc miodowy 
14:42 Co się stało z przestrzenią medialną - jakie tematy zniknęły nam z pola widzenia? 

#wojna #uchodźcy #media