Czy powinniśmy bojkotować rosyjskie marki? Przepływy w ukraińskiej gospodarce - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Czy powinniśmy bojkotować rosyjskie marki? Przepływy w ukraińskiej gospodarce
Data publikacji: 09.03.2022

W vodcastach Grupy Kapitałowej IMMOBILE koncentrujemy się na bieżących wydarzeniach gospodarczych, politycznych i socjologicznych, analizując jaki wpływ mogą mieć one na życie przedsiębiorców i pracowników. Tematem najnowszego odcinka serii jest bojkot rosyjskich i białoruskich produktów oraz stan ukraińskiej gospodarki w drugim tygodniu konfliktu. 

Dyskutujemy na temat logiki bojkotu produktów wytwarzanych w Rosji i na Białorusi. Czy pójść głębiej i bojkotować także firmy zachodnie które nie wycofały się z Rosji? A może nie ingerować w relacje między prywatnymi przedsiębiorcami? Czy uniezależnienie się od energii i surowców rosyjskich jest jednoznaczne z odcięciem się od finansowania wojny? Czy na Ukrainie działa jeszcze państwo i gospodarka. Co robi rząd ukraiński? Jak wyglądają przepływy w gospodarce ukraińskiej? Czy wpłacane są emerytury, pensje dla urzędników państwowych itp? 

Na powyższe pytania odpowiedzi szukają Sławomir Winiecki wiceprezes Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Rafał Jerzy prezes zarządu spółki oraz Marcin Kowalski, ekspert ds mediów i PR, posiadający wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. 

👉Tematy odcinka: 
0:00 Bojkot rosyjskich i białoruskich produktów 
11:32 Struktura państwa, przepływy w ukraińskiej gospodarce 

#wojna #bojkotrosji #ukrainskagospodarka