Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Wycena BM Santander. Akcje GKI, Atremu i PJP Makrum mocno niedoszacowane

3,90-6,70 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Akcje Atrem S.A. analitycy wycenili w przedziale 8,80 – 10,40 zł, a PJP Makrum S.A. 24,90-30,60 zł. W przypadku każdej z tych spółek wycena jest zdecydowanie wyższa, niż kurs giełdowy

Otwarcie wybudowanej przez Projprzem Budownictwo Strefy Aktywności Gospodarczej w Stoszowicach

Największa w ostatnim czasie inwestycja na terenie gminy Stoszowice realizowana była w dwóch etapach jednocześnie. Pierwszy polegał na budowie Inkubatora Przedsiębiorczości 2.0 wraz z zagospodarowaniem terenu. Prace te wykonała spółka Projprzem Budownictwo.

Polska giełda to raj! IMMOraport odc. 13

Czy wiecie, że polski rynek kapitałowy rozwija się wspaniale? Taki wniosek można wyciągnąć z lektury sprawozdania z realizacji Strategii Rozwoju Rynku Kapitałowego. W 13. odcinku IMMOraportu Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy rozmawiali także na temat premier w Quiosque.pl, płatnych wycen spółek oraz o tym, jak wyniki wyborów wpłyną na polską gospodarkę. Pochwaliliśmy się też, że nasz kanał na YouTube ma ponad 3 tysiące subskrybentów. Wyprzedziliśmy KGHM i gonimy Orlen!

Wstępne przychody Atrem S.A. za trzy kwartały bieżącego roku

Atrem S.A., tak jak jej spółki powiązane - Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. oraz PJP Makrum S.A., dokonała publikacji wstępnych, szacunkowych przychodów za 9 miesięcy bieżącego roku.

PJP Makrum ujawnia szacunkowe przychody za trzy kwartały

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji szacunkowej wysokości śródrocznych skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży przed publikacją sprawozdania finansowego za ten okres z uwagi na transparentną politykę informacyjną

Publikacja wstępnych przychodów Grupy Kapitałowej IMMOBILE za III kwartały

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. opublikowała szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży za okres trzech pierwszych kwartałów 2023 roku. Zakładają one, że większość sektorów działalności Grupy zwiększyła wartość sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu minionego roku.

Zakup Laurelli, układ Palikota i ucieczka z giełdy. IMMOraport odc. 12

W IMMOraporcie trzy tematy. Zmiany kapitałowe w Laurelli. Grupa Kapitałowa Immobile stała się jedynym udziałowcem spółki. Znamy propozycję układu i spłaty wierzycieli Manufaktury Piwa Wódki i Wina, której prezesem jest Janusz Palikot. Pieniądze mają zostać oddane za kilka lat i to nie w całości. Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy dyskutowali też, dlaczego spółki wychodzą z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, a nikt nie chce na nią wejść.

Za nami półrocze przejęć. To będzie rekordowy rok GKI

Prezes Rafał Jerzy oraz dyrektor finansowy Piotr Fortuna skomentowali wyniki Grupy Kapitałowej Immobile za pierwsze półrocze 2023. Dla Grupy był to okres przejęć. W segmencie przemysłowym doszło do akwizycji QDS24 i IPZ “PW”. Do segmentu modowego dołączyły takie marki, jak Akardo, Haka, Błonie, Laurella i Marasimsim. Członkowie zarządu skomentowali wyniki finansowe w poszczególnych segmentach i podtrzymali zapowiedź, że pod względem przychodów rok 2023 będzie najlepszym w historii GKI.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE podsumowuje półrocze przejęć

Notowana na GPW od 2007 roku Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała podsumowania pierwszego półrocza bieżącego roku. Obfitowało ono w akwizycje nowych podmiotów i choć nie zakończyło się zwiększeniem przychodów rok do roku, daje nadzieję na zamknięcie roku rekordowym poziomem sprzedaży.

Newsletter Inwestora - WRZESIEŃ 2023

We wrześniowym newsletterze podsumowujemy sezon publikacji wyników za I półrocze bieżącego roku naszych spółek notowanych na GPW: Atremu, PJP Makrum oraz Grupy Kapitałowej IMMOBILE. W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca. Zapraszamy do lektury!