Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Baltic Pipe, bieżąca sytuacja w hotelarstwie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Baltic Pipe, bieżąca sytuacja w hotelarstwie
Data publikacji: 24.07.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE - cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Tematem pierwszego odcinka podcastu było m.in. przystąpienie do przetargu związanego z Baltic Pipe oraz aktualna sytuacja w segmencie hotelarskim.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Poprowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W pierwszym odcinku omówieniem tematów związanych z Baltic Pipe, bieżącą kondycją hotelarstwa i innymi, zajął się prezes zarządu Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna, a dyskusję moderuje Mikołaj Jerzy. Grono to także odniosło się do kwestii związanych ze spółką, poruszanych w ostatnich tygodniach na forum portalu Bankier.pl. Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

W przyszłości planujemy rozszerzyć projekt o najpopularniejsze platformy podcastowe. Liczymy też na sugestie słuchaczy, jak jeszcze rozwijać możemy ten projekt.