Działalność na rynku brytyjskim po Brexicie i pandemii: Promstahl Ltd - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Działalność na rynku brytyjskim po Brexicie i pandemii: Promstahl Ltd
Data publikacji: 10.11.2021

Zapraszamy do śledzenia  vodcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 65. odcinku rozmawiamy o działalności brytyjskiego oddziału spółki Promstahl. Najnowszy odcinek vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE jest drugim z miniserii poświęconej czołowemu produktowi segmentu przemysłowego Grupy - systemom przeładunkowym i marce Promstahl, obecnej już w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Tym razem prezentujemy jej brytyjski oddział. W rozmowie z zarządzającymi nim, Paulem Harrisonem oraz Tomem Langley'em, rozmawiamy o powstaniu Promstahl Ltd, rozpoczynaniu działalności w czasach pandemii, sytuacji na rynku po Brexicie i kwestiach z jakimi mierzą się obecnie brytyjskie przedsiębiorstwa. Jak rozwija się rynek przeładunków na wyspach? Czym się różni od rynków Europy kontynentalnej? Tego dowiecie się po obejrzeniu tego vodcastu.
 
👉 Tematy odcinka:0:00 Start brytyjskiego oddziału Promstahl6:30 Gospodarka po Brexicie, problem braku kierowców, spojrzenie na przyszłość12:29 Struktura Promstahl Ltd, poszukiwanie nowych pracowników w Wielkiej Brytanii, współpraca z Polską

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 
Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!