Omówienie wyników Grupy za III kwartały 2020 – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Omówienie wyników Grupy za III kwartały 2020 – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 27.11.2020

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dziewiętnastym odcinku zarząd omawia świeżo opublikowane wyniki za III kwartały bieżącego roku.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dziewiętnastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem tematem przewodnim rozmowy jest sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej IMMOBILE za III kwartały 2020 roku. Odpowiedziano także na pytania słuchaczy, m.in. na temat rynku biurowego.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie - już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsW tym odcinku:

0:25 odpowiedzi na pytania użytkowników

13:08 omówienie sprawozdania finansowego 3Q2020Bohater odcinka:http://www.immobile.com.pl/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2020/okresowe-13Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.