Pandemiczny rollercoaster pędzi dalej, czyli życie hotelarzy w czasach zarazy - podcast #2 Focus Hotels S.A. - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Pandemiczny rollercoaster pędzi dalej, czyli życie hotelarzy w czasach zarazy - podcast #2 Focus Hotels S.A.
Data publikacji: 25.11.2020

Zgodnie z zapowiedziami Grupy Kapitałowej IMMOBILE, jej spółki zależne idąc za jej dobrym przykładem, rozpoczynając publikację własnych podcastów. Dziś zapraszamy na kolejny podcast Focus Hotels S.A., w którym zarząd tej spółki porusza wiele wątków związanych z wpływem pandemii na branżę hotelarską - zarówno tych negatywnych, jak spadki wskaźników i ponowny lockdown, jak i te optymistyczne, które dają nadzieję na polepszenie sytuacji na rynku hotelowym.Zarząd spółki Focus Hotels S.A. – Paweł Mirski, Łukasz Płoszyński oraz Dariusz Burel opowiedzieli o wpływie obecnej sytuacji związanej z covid-19 na rynek hotelarski. Omówili bieżące wyniki rynków na których działają hotele sieci Focus, wskazali różnice między wiosennym, a obecnym lockdownem branży, a także opowiedzieli jakie zjawiska związane z pandemią dają szansę na powrót rynku do normalności. Prowadzący odnieśli się także do tematu wpływu internetu na branżę.

Tematy odcinka:1:45 pandemia a hotele

5:58 omówienie wyników rynków

20:00 jesienny, a wiosenny lockdown hoteli

46:30 szczepionka, a wzrost spółek hotelowych

52:00 testowanie narodowe w Słowacji

56:20 'powrót do normalności' - podsumowanie

58:48 wpływ internetu na branżę

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę - podcasty są już dostępne na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej - już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsWięcej na temat spółki: https://www.focushotels.pl/

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji, a także hoteli Grupy.