Omówienie wyników PJP Makrum S.A. - zadaj pytanie Piotrowi Szczeblewskiemu - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Omówienie wyników PJP Makrum S.A. - zadaj pytanie Piotrowi Szczeblewskiemu
Data publikacji: 30.03.2022

31 marca PJP Makrum S.A. publikuje sprawozdanie finansowe za rok 2021. Dzień później zrealizujemy video z omówieniem wyników PJP Makrum S.A. i sytuacji na rynku przemysłowym. Zachęcamy do przesyłania pytań na które odpowie prezes Piotr Szczeblewski.
Na pytania dotyczące wyników, działalności i perspektyw PJP Makrum oraz wszystkich sektorów jej działalności, prezes Piotr Szczeblewski odpowie 1 kwietnia, dzień po publikacji sprawozdania, podczas vodcastu wynikowego, który obejrzeć można będzie na kanale YouTube Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz na profilu Facebookowym PJP Makrum. Na pytania oczekujemy do piątku, do godziny 12:00. Można je zadawać za pośrednictwem Facebooka lub mailowo.

PJP MAKRUM S.A. to Grupa Przemysłowa operująca w takich segmentach jak systemy przeładunkowe, automatyczne systemy parkingowe, wyposażenie magazynów, maszyny oraz budownictwo przemysłowe. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1999 roku.