Osiedle Rabatki w Bydgoszczy - co ma wspólnego z żoną Gorbaczowa? – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Osiedle Rabatki w Bydgoszczy - co ma wspólnego z żoną Gorbaczowa? – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 25.06.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wczterdziestym siódmym odcinku rozmawiamy o historii nieruchomości na terenie której powstaje najnowszy projekt deweloperski Grupy - osiedle Rabatki.W 47 odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiamy o nieruchomościach z historią, biorąc pod lupę tereny urokliwie zlokalizowane nad Kanałem Bydgoskim, na których obecnie sektor deweloperski Grupy buduje swoją najnowszą inwestycję mieszkaniową - Osiedle Rabatki. Jak ziemie te łączyły się z historią rodzin Jerzy i Pawlaków oraz co z nimi wspólnego ma żona Gorbaczowa? O tym w najnowszym odcinku, który szczególnie ciekawy będzie dla mieszkańców Bydgoszczy, pasjonatów lokalnej historii oraz poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania w tym mieście.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym siódmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy oraz Mikołaj Jerzy, a ich gościem specjalnym jest Karol Pawlak, właściciel firmy Vitroflora - największego producenta sadzonek roślin w Polsce, a także wieloletni akcjonariusz i sympatyk Grupy Kapitałowej IMMOBILE, związany z terenem na bydgoskim Okolu, gdzie obecnie powstaje osiedle mieszkaniowe Rabatki.

Tematy odcinka:

0:00 Historia terenów przy Kanale Bydgoskim

9:21 Karol Pawlak na Czarnej Drodze

24:55 Rabatki - wymarzone miejsce od życia

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.