PJP Makrum – rozmowa z Piotrem Szczeblewskim – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

PJP Makrum – rozmowa z Piotrem Szczeblewskim – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 12.03.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym drugim odcinku przybliżamy widzom spółkę PJP Makrum - lidera segmentu przemysłowego Grupy oraz jej prezesa. Rozmawiano także na temat rozkwitu rynku magazynowego i tego jak PJP Makrum może na tym skorzystać.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym drugim odcinku zaproszono do udziału Piotra Szczeblewskiego, Prezesa Zarządu spółki PJP Makrum, wraz z którym omówieniem bieżących tematów zajął się członek zarządu i CFO Grupy Kapitałowej IMMOBILE Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem odpowiedziano na pytanie dotyczące doboru kadry zarządzającej oraz omówiono spółkę stanowiącą podstawę sektora przemysłowego Grupy. Opowiedziano o jej początkach, teraźniejszości i widokach na przyszłość, a także przybliżono osobę prezesa. Rozmawiano także o boomie na rynku magazynowym. Popyt na powierzchnie magazynowe w 2020 roku osiągnął historycznie największe wartości. Jak z sytuacji tej skorzystać może PJP Makrum? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku!

Tematy odcinka:0:00 Dzień dobry + odpowiedzi na pytania

15:02 Początki w Grupie Kapitałowej

20:45 Jak obecnie wygląda PJP Makrum

28:55 Rynek magazynowy w Europie

39:15 Przyszłość PJP Makrum

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.