Prezentacja parkingów MODULO na Targach Budexpo na Ukrainie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Prezentacja parkingów MODULO na Targach Budexpo na Ukrainie
Data publikacji: 28.03.2017

W dniach 21-24 marca, producent i dystrybutor innowacyjnych parkingów automatycznych, spółka MODULO Parking, zaprezentowała się na Targach Budexpo we Lwowie na Ukrainie. Była to pierwsza tak duża prezentacja parkingów MODULO poza granicami Polski - dotychczas pokazywano je już kilkukrotnie na krajowych targach, zdobywając bardzo duże zainteresowanie odwiedzających.

Wiosenne Forum Budowlane Budexpo to największa impreza branży budowlanej w zachodniej Ukrainie, która łączy wszystkie najważniejsze trendy budowlane: od projektu architektonicznego aż do zakończenia budowy obiektu, pokazując najnowsze osiągnięcia branży na Ukrainie i całym świecie. We Lwowie zaprezentowały się firmy proponujące klientom m.in. rozwiązania konstrukcyjne i architektoniczne, materiały budowlane, sprzęt budowlany, maszyny budowlane i rozwiązania związane z transportem i automatyką budynku oraz jego otoczenia. Do tej ostatniej grupy zaliczyła się reprezentacja spółki MODULO Parking Sp. z o.o., prezentując swój innowacyjny produkt.

Dotychczas parkingi MODULO prezentowane były na największych krajowych Targach, m.in. Budma, Europarking oraz Autostrada, każdorazowo otrzymując wyróżnienia za przedstawiany produkt oraz przyciągając wiele zainteresowania gości wydarzenia. Niemały wpływ na to miała zapewne prezentacja empiryczna jednego z oferowanych modeli systemu parkingowego - MODULO Scissor. Również na ukraińskich targach parking Scissor towarzyszył spółce, przyciągając osoby szukające rozwiązań dla przepełnionych samochodami miast, osiedli, parkingów na osiedlach mieszkaniowych, jak i ciasnych parkingów przydomowych. Dodatkową atrakcją był zaparkowany na systemie Scissor ekologiczny, napędzany energią elektryczną Nissan.

Dodatkowo przez wszystkie dni targowe, na stoisku dostępni byli specjaliści spółki, którzy odpowiadali na najbardziej szczegółowe pytania dotyczące prezentowanych produktów i działalności sektora przemysłowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Tak duże targi to dla pasjonatów branży znakomita szansa na zorientowanie się w najaktualniejszych trendach i zdobywanie kontaktów, które w przyszłości będą owocować. Spółka szacuje, że każdego z czterech dni targowych rozmawiała z kilkunastoma potencjalnymi odbiorcami swojego produktu. Problem parkowania jest bowiem uniwersalnym problemem dzisiejszych czasów, zarówno w Polsce, na Ukrainie, jak i w całej Europie oraz Ameryce i Azji, gdzie rozwiązania te już zostały docenione i są powszechnie są stosowane. Udział w Tragach Budexpo zapoczątkował strategię promocji urządzeń MODULO w Europie, gdzie jak prognozujemy, automatyczne systemy parkingowe w najbliższych latach będą systematycznie zyskiwać na popularności, stając się produktem masowym.

Prezentacje najciekawszych polskich spółek na Targach relacjonował ukraiński kanał 5 UA - nie przegapiono również spółki MODULO, o której mowa od 50s. poniższej relacji: