Przejęcie da się przeżyć. Komentarz do wyników za 1Q Atrem – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Przejęcie da się przeżyć. Komentarz do wyników za 1Q Atrem – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 14.05.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wczterdziestym pierwszym odcinku rozmawiamy o spółce z segmentu automatyki i elekroenergetyki - Atremie po przejęciu jej przez GKI. Omówiono także wyniki Atremu za I kwartał.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym pierwszym odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości - Przemysława Szmyta, Wiceprezesa Zarządu Atrem S.A. oraz Pawła Próchnickiego, Dyrektora Finansowego Atrem S.A. Podczas rozmowy opowiedziano jak spółka reprezentująca segment automatyki i elektroenergetyki radzi sobie w nowej rzeczywistości, po znalezieniu się 1,5 roku temu w szeregach Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Przedstawiono także komentarz do świeżo opublikowanych wyników Atremu za I kwartał 2021 roku.

Tematy odcinka:

0:00 Przedstawienie gości specjalnych

2:51 Przejęcie da się przeżyć - Atrem teraz

9:52 Wyniki

16:17 Portfel zamówieńNIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.