Wypełnione portfele czy fala upadłości? Omówienie wyników GKI za I kwartał – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wypełnione portfele czy fala upadłości? Omówienie wyników GKI za I kwartał – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 28.05.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wczterdziestym trzecim odcinku kontynuujemy serię omawiającą wyniki kwartalne - tym razem świeżo po publikacji sprawozdania 1Q GK Immobile.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym trzecim odcinku udział wziął prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem zarząd zajął się omówieniem świeżo opublikowanego sprawozdania finansowego Grupy za I kwartał 2021 roku oraz podjął dyskusję dlaczego mimo wydarzeń ubiegłego roku, nie otacza nas fala upadłości.

Tematy odcinka:

0:00 Omówienie wyników

12:30 Wypełnione portfele czy fala upadłości?NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.