Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Przekroczyliśmy pierwszy MILIARD! Omówienie wyników I kwartału 2022 Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Zapraszamy na omówienie wyników I kwartału 2022 roku spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. przez zarząd: prezesa Rafała Jerzego, wiceprezesa Sławomira Winieckiego oraz członka zarządu i dyrektora finansowego Piotra Fortunę.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE publikuje wyniki I kwartału

Grupa Kapitałowa IMMOBILE, konglomerat spółek notowany na GPW od 2007 roku, opublikował wyniki finansowe za I kwartał 2021. Przychody skonsolidowane Grupy wyniosły 171,5 mln PLN, co oznacza wzrost o 75,7 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu roku 2021. Spółka wypracowała EBITDĘ na poziomie 6,2 mln PLN.

Atrem aktywny w transformacji energetycznej Polski. Omówienie wyników za I kwartał 2022

Zapraszamy na omówienie wyników I kwartału 2022 roku spółki ATREM S.A. przez jej prezesa Andrzeja Goławskiego oraz Mikołaja Jerzego.

Bardzo dobre wyniki Atremu w I kwartale 2022

Atrem S.A., działająca w branży automatyki i elektroenergetyki oraz realizująca kontrakty w zakresie OZE i gazownictwa, opublikowała wyniki za rok 2021. Przychody Spółki w I kwartale 2022 roku wyniosły 32,5 mln PLN, co oznacza wzrost o 15,8 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu w 2021 roku (wzrost przychodów o 94%). EBITDA wyniosła 1,8 mln PLN.

Rozmowy w K3. HELEN MAZANOVA: Jak znaleźć pomysł na swój kanał YouTube i rozwinąć karierę w Polsce?

Bohaterką nowego odcinka serii 'Rozmowy w K3' jest Helen Mazanova, kolejna Ambasadorka Ambasady Kobiet Quiosque, a prywatnie autorka kanału na Youtube o życiu w Polsce oraz graficzka i fotografka.

UE pomoże uniezależnić się od Rosji. Czy skorzystają na tym takie spółki jak Atrem?

Komisja Europejska odpowiada na patową sytuację na globalnym rynku energetycznym. Szefowa KE Ursula von der Leyen przedstawiła zarys planu uniezależnienia się od Rosyjskich surowców, który zaangażować ma znaczne środki finansowe na wsparcie tego celu. Czy beneficjentami tej sytuacji będą także polskie spółki sektora energetycznego i pokrewnych?

Szczyt WIBOR-u na horyzoncie?

Kryzys i armagedon w NAJMIE MIESZKAŃ! Czy rynek został WYCZYSZCZONY? [Co się mówi na budowie? 🏗]

Czat PJP Makrum S.A. i Strefy Inwestorów - zapis

Zapis czatu Piotra Szczeblewskiego, prezesa zarządu Grupy Przemysłowej PJP MAKRUM S.A. z czytelnikami portalu Strefa Inwestorów. Czat odbył się po publikacji wyników spółki za I kwartał.

Grupa Przemysłowa PJP Makrum rośnie we wszystkich segmentach w I kwartale 2022 r.