Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Newsletter Inwestora - MAJ 2023

W majowym newsletterze podsumowujemy kolejne publikacje sprawozdań okresowych - tym razem wyników kwartalnych, chwalimy się nowym rekordem walnego zgromadzenia akcjonariuszy oraz sukcesami naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Czym zajmuje się Grupa Immobile? Przejęciami!

Czym zajmuje się GKI? Ponoć niczym, oprócz przejęć. Członkowie zarządu Grupy - wiceprezes Sławomir Winiecki i członek zarządu Piotr Fortuna opowiedzieli o tym, dlaczego Grupa Kapitałowa Immobile przejmuje kolejne spółki i jak wygląda ten proces. Remigiusz Jaskot pytał też o wyniki konglomeratu w I kwartale 2023 roku.

Wyniki pierwszego kwartału w Grupie Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała publikacji wyników finansowych za I kwartał 2023. Skonsolidowane przychody Grupy w pierwszym kwartale 2023 roku wyniosły 175,2 mln PLN, co oznacza wzrost o 3,7 mln PLN, w stosunku do analogicznego okresu roku 2022.

Kolejne przedszkole od Projprzem Budownictwo - rusza budowa!

Projprzem Budownictwo to podmiot doświadczony w kompleksowych budowach obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Władze spółki właśnie podpisały umowę na kolejną realizację - będzie nią przedszkole w Krotoszynie.

Atrem publikuje wyniki pierwszego kwartału 2023

ATREM S.A. opublikowała sprawozdanie finansowe za I kwartał bieżącego roku. Przychody za pierwszy kwartał 2023 roku wyniosły 19,0 mln PLN. Wobec analogicznego okresu w 2022 roku oznacza to spadek przychodu o 41,6%. Prognozy na resztę roku według spółki pozostają jednak optymistyczne, dzięki dużemu portfelowi realizowanych zamówień.

Sukienki Laurella już dostępne w bydgoskim Quiosque!

Krótko po ogłoszeniu dołączenia poznańskiej marki odzieżowej Laurella do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, ubrania tej marki zaczynają być dostępne w sklepach należącej do Grupy marki Quiosque. Zadebiutowały już w Bydgoszczy, a wkrótce pojawią się w kolejnych miastach.

PJP Makrum i wózki widłowe. Czy to dobry biznes?

Elektryfikacja dotyczy także wózków widłowych. W studiu K3 prezes PJP Makrum Piotr Szczeblewski oraz wiceprezes PROMStahl Polska Jan Borodo w rozmowie z Remigiuszem Jaskotem mówili m.in. o rynku wózków, przejęciu spółki IPZ PW oraz wynikach finansowych PJP za I kw. 2023.

PJP Makrum: po rekordowym roku stawia na rozwój poprzez akwizycje

Grupa Przemysłowa PJP MAKRUM S.A., notowana na warszawskiej GPW od 1999 roku, działająca w segmentach produkcji przemysłowej oraz budownictwa przemysłowego, opublikowała wyniki za I kwartał 2023 roku.

Laurella dołączyła do Grupy Kapitałowej IMMOBILE!

To jedna z najgłośniejszych konsolidacji na rynku odzieżowym ostatnich lat – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupa Kapitałowa IMMOBILE, właściciel marki Quiosque, przejmuje popularną poznańską Laurellę. – Mamy dobrą chemię, zwiększymy skalę działania – komentuje Laura Reiss Vogel.

Projprzem Budownictwo wybuduje dla Emtor

Reprezentująca sektor budownictwa przemysłowego spółka Projprzem Budownictwo zawarła kolejną znaczącą umowę. Wykona zadanie inwestycyjne pn.: „przebudowa, nadbudowa, rozbudowa i podpiwniczenie istniejącego budynku restauracji z salą konsumpcyjną o część hotelową ze strefą odnowy biologicznej i basenem w Zbicznie”.