CDI Konsultanci Budowlani - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: CDI Konsultanci Budowlani

Platanowy Park: elewacja Elastolith i garaże z paltformami parkingowymi Modulo

Zapraszamy na najnowszą relację z budowy osiedla Platanowy Park! Monika Grębocka z CDI Konsultanci Budowlani oraz Michał Reschke z firmy Elastolith Polska pokazują i opowiadają nam o najnowszych nowinkach z budowy tej wyjątkowej inwestycji.

Postępy budowy i elewacja na osiedlu Rabatki

Jeszcze kilka miesięcy i mieszkania I etapu najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy Kapitałowej IMMOBILE zostaną przekazane mieszkańcom. Przedstawiamy jak prezentuje się obecne zaawansowanie budowy, na której widoczne są już prawie ukończone elewacje dwóch budynków.

Elewacja na III etapie Platanowego Parku!

Etap III multifunkcyjnego osiedla Platanowy Park zyskuje już elewacje! Prace na terenie najnowszej nowej inwestycji mieszkaniowej w Bydgoszczy postępują sprawnie, mimo że trzy najnowsze budynki Platanowego Parku mają łącznie ponad 18 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni do pokrycia elewacją.

Tradycyjna wiecha zawisła na najwyższym budynku osiedla Platanowy Park

Kompleks mieszkaniowy Platanowy Park, powstający na terenie dawnej fabryki Makrum w Bydgoszczy, rozrasta się. Wraz z końcem czerwca uroczyście świętowano ukończenie konstrukcji kolejnego etapu inwestycji, w ramach którego powstał 15-piętrowy obiekt, będący dominantą kompleksu i trzecim najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście.

Zmiany w mieszkaniach deweloperskich - czego może sobie życzyć klient?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉ZMIAN W MIESZKANIACH DEWELOPERSKICH👈 Czego może sobie życzyć klient? Z jakimi najdziwniejszymi zmianami mierzyli się nasi eksperci? Jakie problemy mogą wynikać ze zmian wprowadzonych do dokumentacji? Czy pomysły klientów mogą negatywnie wpływać na izolację akustyczną lub wentylację mieszkania?

Jak się chronić przed UPADŁOŚCIĄ DEWELOPERA? Musisz to wiedzieć kupując MIESZKANIE!

W kolejnym odcinku cyklu zajmujemy się tematem 👉UPADŁOŚCI DEWELOPERÓW👈 Oficjalne dane podają, że w ciągu ostatnich 10 lat upadło aż 150 firm! Jak się uchronić przed wyborem źle rokującego dewelopera? Jak klienta chroni prawo? Co zrobić jeśli Wasz deweloper złożył wniosek o upadłość?

BORG5 rozrasta się w biurowcu IMMOBILE K3

Budowa trzynastej kondygnacji budynku. Wykonywanie ścian, betonowanie stropu krok po kroku.

Kryzysy w budownictwie w roku 2004, 2008 i 2022? 📉👷‍♂️Czego mogą nas nauczyć o cenach mieszkań?

Koniec budowy II etapu Osiedla Uniwersyteckiego