Relacje inwestorskie - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Relacje inwestorskie

Grupa Kapitałowa IMMOBILE publikuje wyniki I kwartału

Grupa Kapitałowa IMMOBILE, konglomerat spółek notowany na GPW od 2007 roku, opublikował wyniki finansowe za I kwartał 2021. Przychody skonsolidowane Grupy wyniosły 171,5 mln PLN, co oznacza wzrost o 75,7 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu roku 2021. Spółka wypracowała EBITDĘ na poziomie 6,2 mln PLN.

Newsletter Inwestora - LUTY 2023

W lutowym newsletterze prezentujemy nowe podmioty w portfolio Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz tradycyjnie informujemy o prowadzonych, ukończonych lub nowych projektach. Obowiązkowo także podsumowujemy najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Czy Grupa Kapitałowa IMMOBILE to spółka na lata? - wywiad z Remigiuszem Iwanem

W rozmowie z Remigiuszem Iwanem dla Portalu Analiz, Mikołaj Jerzy omówił bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz wizję jej rozwoju. Opowiadał kolejno o działalności wszystkich sektorów tego konglomeratu i odpowiedział na pytanie 'czy GKI jest spółką na lata?'.

Newsletter Inwestora - STYCZEŃ 2023

W styczniowym newsletterze informujemy o szacunkowych wynikach za miniony rok naszych trzech spółek notowanych na GPW, tradycyjnie o najważniejszych kontraktach, a także o pojawieniu się nowego podmiotu z sektora modowego w portfolio Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Obowiązkowo także podsumowujemy najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

Terminy publikacji raportów okresowych spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE w 2023 roku

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., Atrem S.A. oraz PJP Makrum S.A. podały do publicznej wiadomości terminy przekazywania raportów okresowych w roku 2023.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE konsekwentnie prezentuje szacunkowe wyniki i kolejne wzrosty przychodów

Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. poinformował w raporcie bieżącym o podjęciu uchwały w sprawie przekazania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za cztery kwartały 2022 roku. Ich wartość powiększyła się o przeszło 53% r/r.

Grupa Przemysłowa PJP MAKRUM przekroczyła pół miliarda przychodów?

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz kolejny postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe za miniony rok. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w tym okresie wynieść mogą ponad 530 mln zł, czyli blisko 70% więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.

Newsletter Inwestora - GRUDZIEŃ 2022

W grudniowym newsletterze informujemy o nowych umowach i postępach w realizowanych już projektach, a także podsumowujemy najnowsze podcasty spółki. Przy okazji serdecznie dziękujemy za kolejny rok z Grupą Kapitałową IMMOBILE, składając życzenia wszystkiego najlepszego w nowym roku oraz samych udanych inwestycji!

Konglomerat ułatwia rozwój w trudnym czasie – Grupa Kapitałowa IMMOBILE po raz kolejny poprawia przychody

Notowana na GPW od 2007 roku Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała podsumowania trzech kwartałów 2022 roku. Skonsolidowane przychody Grupy w tym okresie wyniosły 683,1 mln PLN, co oznacza wzrost o 287,4 mln PLN w stosunku do analogicznego okresu roku 2021.

Dobre wyniki Atrem S.A. w pierwszych 9 miesiącach bieżącego roku

Realizująca kontrakty w zakresie automatyki i elektroenergetyki, w tym odnawialnych źródeł energii, spółka Atrem opublikowała raport finansowy za 9 miesięcy 2022 roku. Zgodnie z danymi ujawnionymi już wcześniej w szacunkowych wynikach, spółka znacznie poprawiła przychody, jak i wskaźniki zyskowności.