Jak odróżnić spekulację od inwestowania? Rozmowa z Rafałem Irzyńskim – Akcje bez tajemnic #3 📈 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Jak odróżnić spekulację od inwestowania? Rozmowa z Rafałem Irzyńskim – Akcje bez tajemnic #3 📈
Data publikacji: 30.07.2021

W nowej serii w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE! ‘Akcje bez tajemnic’ prowadzimy rozmowy o inwestowaniu, giełdzie i pieniądzach. Nowa seria będzie kompendium wiedzy o rynku kapitałowym. Postaramy się aby nie zabrakło tu treści zarówno dla początkujących adeptów rynku, jak i dla doświadczonych inwestorów. Wybierz gości specjalnych, których mamy zaprosić do kolejnych odcinków tej serii❕ Czekamy na komentarze widzów z propozycjami autorytetów z którymi podejmiemy dyskusję.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami już prawie od roku. W pięćdziesiątym drugim odcinku, a trzecim z serii Akcje bez tajemnic, Mikołaj Jerzy i Sławomir Winiecki, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE zaprosili Rafała Irzyńskiego, doświadczonego inwestora giełdowego, przedsiębiorcę oraz redaktora najpopularniejszego polskiego portalu o inwestowaniu - Strefy Inwestorów. Rozmawiamy z nim o inwestowaniu, fundamentach i spekulacji. Jakie są wg nas definicje tych pojęć? Co wg Rafała jest z nami nie tak? Dlaczego wybieramy stonogę, która nie pędzi jak zając, ale także nie przewróci się jak bocian stojący na jednej nodze? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku – zapraszamy! Zachęcamy także do dyskusji na poruszane tematy.

Tematy odcinka:

0:00 Rafał Irzyński - giełda, nieruchomości, analizy

6:15 Spekulacja a inwestowanie - definicja spekulanta

31:40 Co z nami jest nie tak? Opinie Rafała na temat spółek z Grupy: Atrem, PJP Makrum, GKI

Rafał Irzyński - webinar 'Jak analizować sprawozdania finansowe grup kapitałowych': https://blog.immobile.com.pl/relacja-z-webinaru-o-analizie-grup-kapitalowych-na-przykladzie-gk-immobile/Fundamenty i Spekulacja - PJP Makrum utrzymuje stabilne trendy rozwoju: https://strefainwestorow.pl/fundamenty-i-spekulacja/20210406/fundamenty-i-spekulacja-fis-pjp-makrum-utrzymuje-stabilne-trendyFundamenty i Spekulacja - czy Atrem pójdzie śladami PJP Makrum?: https://strefainwestorow.pl/fundamenty-i-spekulacja/20201013/fundamenty-i-spekulacja-fis-czy-atrem-pojdzie-sladami-pjp-makrumGrupa Kapitałowa Immobile - na czym polega jej biznes i gdzie poszukiwać perspektyw na wzrost: https://strefainwestorow.pl/artykuly/20170913/gk-immobile-biznes-perspektywy

Wybierz INFLUENCERA którego mamy zaprosić do kolejnych odcinków ➡Akcji bez tajemnic⬅❕❕❕ Czekamy na komentarze z propozycjami Waszych autorytetów z którymi porozmawiamy o inwestowaniu, giełdzie i pieniądzach, nie zawsze się zgadzając! 👉🗣📈NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.