Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Rozmowy o rynku kapitałowym: podsumowanie WZA 2022

10 czerwca 2022 roku gościliśmy zatem łącznie ponad 100 osób, w tym wyjątkowych gości specjalnych, z którymi rozmawialiśmy o rynku kapitałowym, strategiach inwestowania, relacjach inwestorskich i wielu innych tematach!

PJP Makrum zawrze dużą umowę w branży budownictwa przemysłowego?

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. poinformowała o podpisaniu w minionym tygodniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego o znaczącej wartości.

Dobra dywidenda w Atremie potwierdzona na WZA

Podczas walnego zgromadzenia Atrem S.A., które odbyło się 13 czerwca 2022 r., zapadła finalna decyzja o wypłacie przez spółkę dywidendy. Decyzji tej niecierpliwie oczekiwał rynek, gdyż tegoroczna dywidenda Atremu jest jedną z najwyższych na polskim parkiecie.

Relacja z Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

Kolejne WZA za nami! 10 czerwca 2022 roku odbyło się walne zgromadzenie akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Na to spotkanie zarejestrowało się aż 93 akcjonariuszy, podejmując kluczowe dla spółki decyzje, m.in. o wypłacie w tym roku dywidendy.

Kolejna dywidenda w Grupie Kapitałowej IMMOBILE

Podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., akcjonariusze zadecydowali o uchwaleniu dywidendy. Termin wypłaty przez spółkę dywidendy ustalono na dzień 23.09.2022 r.

Rozmowy w K3. Sylwester Pikiewicz, Quiosque

Bohaterem nowego odcinka serii 'Rozmowy w K3' jest Sylwester Pikiewicz, Dyrektor Działu Handlowego PBH S.A., właściciela marki odzieżowej QUIOSQUE. Opowiada on o swoich doświadczeniach handlowca w branży odzieżowej, innowacjach jakie wprowadzane są wewnątrz sieci Quiosque oraz o swoich pasjach i podejściu do mody i trendów.

Na czym można zarobić w warunkach wysokiej inflacji?

GIEŁDA | KAPITAŁ | INWESTYCJE to jeden z cyklów w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE! Poruszamy tu najgorętsze zagadnienia związane z gospodarką. Tematem najnowszego odcinka serii jest 👉 INWESTOWANIE PRZY WYSOKIEJ INFLACJI

Zadaj pytanie zarządom spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE!

Już 10 czerwca najbliższe WZA Grupy Kapitałowej IMMOBILE, połączone z inicjatywami, podczas których zarząd spółki matki, ale także osoby zarządzające spółkami zależnymi z sektora deweloperskiego, hotelarskiego, odzieżowego, przemysłowego, budownictwa oraz automatyki i elektroenergetyki, odpowiedzą na pytania dotyczące ich branży i działalności.

Zmiany w mieszkaniach deweloperskich - czego może sobie życzyć klient?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉ZMIAN W MIESZKANIACH DEWELOPERSKICH👈 Czego może sobie życzyć klient? Z jakimi najdziwniejszymi zmianami mierzyli się nasi eksperci? Jakie problemy mogą wynikać ze zmian wprowadzonych do dokumentacji? Czy pomysły klientów mogą negatywnie wpływać na izolację akustyczną lub wentylację mieszkania?

Eksperyment społeczny: Bezwarunkowy Dochód Podstawowy