Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

Kiedy nowe hotele i restauracje Focus Hotels?

Łukasz Płoszyński, wiceprezes Focus Hotels S.A. opowiedział w studiu w Immobile K3 m.in. o planach spółki w zakresie otwarć nowych hoteli i restauracji, wycenie segmentu hotelowego Grupy Kapitałowej Immobile oraz pozyskiwaniu klientów korporacyjnych.

IMMOraport odc. 4. Ile NAPRAWDĘ warte są akcje GKI, Atrem i Makrum?

3,90-6,70 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Akcje Atrem S.A. analitycy wycenili w przedziale 8,80-10,40 zł, a PJP Makrum S.A. 24,90-30,60 zł. W przypadku każdej z tych spółek wycena jest zdecydowanie wyższa, niż kurs giełdowy. W 4. odcinku serii IMMOraport Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy skomentowali raporty Santandera.

Wycena BM Santander. Akcje GKI, Atremu i PJP Makrum mocno niedoszacowane

3,90-6,70 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Akcje Atrem S.A. analitycy wycenili w przedziale 8,80 – 10,40 zł, a PJP Makrum S.A. 24,90-30,60 zł. W przypadku każdej z tych spółek wycena jest zdecydowanie wyższa, niż kurs giełdowy

Raport BM Santander. Akcje PJP Makrum wyceniono dwukrotnie wyżej, niż na rynku

24,90-30,60 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Rano, w dniu publikacji raportu (16 sierpnia) kurs giełdowy wynosił 13 zł. Lista czynników wzrostu, którą przedstawili analitycy, jest długa.

Foto focus na Leśne – zrób zdjęcia z najwyższego punktu osiedla

Kolejną gratkę dla miłośników fotografii przygotowała Grupa Kapitałowa IMMOBILE, wraz z deweloperem CDI Konsultanci Budowlani. Już w najbliższy czwartek udostępnią oni szesnastą kondygnację największego budynku Platanowego Parku na osiedlu Leśnym jako bazę wyjątkowego pleneru fotograficznego.

IMMOraport odc. 3. Zegarki Błonie w hotelach Focus i nowe marki w sklepach Quiosque

Zegarki Błonie będzie można kupić we wszystkich hotelach sieci Focus. W GKI trwają też prace nad wprowadzeniem kolejnych marek do sklepów Quiosque. W 3. odcinku IMMOraportu Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy opowiedzieli o ostatnich wydarzeniach w Grupie Kapitałowej Immobile oraz skomentowali sukces Polskiego Holdingu Hotelowego oraz informacje z rynku budowlanego. Przypominamy, że czekamy na Wasze pytania.

III etap Platanowego Parku na finiszu

Jeszcze w tym miesiącu pierwsi właściciele mieszkań III etapu Platanowego Parku odbiorą swoje klucze. Zniknęło już rusztowanie, a budynki można podziwiać w całej okazałości. Trwa zagospodarowywanie terenu wewnętrznego dziedzińca i układanie kostki wokół budynków, a także sadzenie krzewów oraz układanie trawy.

IMMOraport odc. 2. Nowe mieszkania, galerie handlowe i Pepco

IMMOraport, odc. 2. W tej serii kanale GKI, rozmawiamy o tym, co słychać w spółkach Grupy Kapitałowej Immobile, co wydarzyło się na GPW i odpowiadamy na Wasze pytania. Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy opowiedzieli m.in. nowych mieszkaniach na Platanowym Parku, kontrakcie Atremu oraz integracji spółki Laurella z GKI. W studiu w K3 poruszono też temat kursów GKI, Atremu oraz PJP Makrum. Na końcu rozmowy znajdziecie Q&A. Zachęcamy do zadawania pytań na temat spółek Grupy Kapitałowej Immobile.

Newsletter Inwestora - LIPIEC 2023

W lipcowym newsletterze podsumowujemy wydarzenia z minionego miesiąca: przede wszystkim publikację szacunkowych wyników za I półrocze spółek Grupa Kapitałowa IMMOBILE, Atrem oraz PJP Makrum, a także naszą ekspansję w social mediach i nowe inicjatywy naszych spółek. Zapraszamy do lektury! W publikacji podsumowujemy także najnowsze odcinki vodcastów z minionego miesiąca.

IMMOraport odc. 1. Wzrosty na giełdzie, Laurella, Techland i Q&A

IMMOraport, odc. 1. W nowej serii na kanale GKI rozmawiamy o tym, co słychać w spółkach Grupy Kapitałowej Immobile, co wydarzyło się na GPW i odpowiadamy na Wasze pytania. Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy dyskutowali m.in. o spółce Laurella, nowym audytorze GKI, biogazowych pomysłach Atremu i polskim portfelu inwestycyjnym. Pada też odpowiedź na pytanie instagramowicza - Ryszarda, psa rasy chihuahua.