Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE

Zarząd PJP Makrum o wynikach, nowych produktach i wycenie

Jakie są perspektywy i portfel zamówień Projprzem Budownictwo? Jak systemy parkingowe Modulo zdobywają rynek niemiecki? Skąd pomysł na zapory przeciwpowodziowe i gdzie będą powstawać fasady aluminiowe. Na te pytania odpowiedzieli członkowie zarządu Grupy Przemysłowej PJP Makrum: prezes Piotr Szczeblewski i wiceprezes Dariusz Szczechowski. Remigiusz Jaskot pytał też o wyniki finansowe w I połowie tego roku, ostatnie akwizycje oraz wycenę giełdową spółki. Goście programu uważają, że obecny kurs nie odzwierciedla wartości PJP Makrum.

Haka, Atrem i pożyczka Palikota na 240%

Haka Shoes by Akardo - tak nazywa się marka ręcznie tworzonych męskich butów z segmentu modowego GKI. Sławomir Winiecki, świeżo po wizycie w zakładzie szewskim w Wadowicach, opowiedział o planach na rozwój Haki. Mikołaj Jerzy skomentował wyniki Atremu za I połowę tego roku. Goście IMMOraportu wspólnie ocenili obniżenie stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej i przyjrzeli się raportowi o kondycji Manufaktury Wina Piwa i Wódki, znanej jako "spółka Palikota". Czy firma, która bierze pożyczkę w parabanku, na 240% rocznie, może wyjść na prostą?

IMMOwines w restauracjach i hotelach sieci Focus

W krótkich filmikach Sebastian Loskot, specjalista ds. win w Grupie Kapitałowej Immobile, opowiada o projekcie IMMOwines oraz m.in. o tym, jak otworzyć wino, przechować, jak należy je podawać oraz jakie nuty można wyczuć.

Atrem chce zbudować biometanownię oraz szuka akwizycji

Atrem chce zbudować biometanownię - jako wykonawca lub inwestor. Spółka szuka też podmiotów do przejęcia. W studiu w K3 prezes Andrzej Goławski oraz wiceprezes Przemysław Szmyt skomentowali wyniki za I połowę 2023, opowiedzieli o kontrakcie z Orlenem, kolejnych umowach oraz giełdowej wycenie spółki.

IMMOraport odc. 6. Premiera Akardo, zapory Makrum i kryzys w budowlance

Nowości w marce modowej Akardo - 16 września premiera nowych produktów w sieci stacjonarnej Quiosque. Makrum wprowadziło na rynek nowy produkt - zapory przeciwpowodziowe. Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy porozmawiali też o planie inwestycyjnym Polskiej Grupy Energetycznej na 125 mld zł oraz o zawirowaniach na rynku budowlanym.

Adam Sowa - przepis na biznes. IMMOwizja odc. 1

Cukiernik Adam Sowa oraz Rafał Jerzy, prezes Grupy Kapitałowej Immobile, tworzą gospodarczą siłę Bydgoszczy, ale także zmieniają Stare Miasto. W rozmowie z Marcinem Kowalskim zdradzają przepis na biznesowy sukces, dzielą się doświadczeniami z ekspansji zagranicznej, oceniają konkurencję, radzą jak zatrzymać kryzys demograficzny oraz zdradzają, jakie miejsca w Bydgoszczy są im szczególnie bliskie.

IMMOraport odc. 5. Wino, złoto, mieszkania i portfele posłów

Posłanki i posłowie nie lubią akcji. Zaledwie 6% z nich inwestuje na rynku kapitałowym. Parlamentarzyści zdecydowanie częściej inwestują w nieruchomości. W 5. odcinku IMMOraportu Sławomir Winiecki, Mikołaj Jerzy i Remigiusz Jaskot rozmawiali też o tym, że na Giełdzie Papierów Wartościowych będzie można kupić złoto. Newsy z uniwersum GKI to debiut win IMMOwines w hotelach i restauracjach Focus Hotels oraz oddanie do użytku dominanty w Platanowym Parku. W segmencie pytań i odpowiedzi m.in. kwestia akwizycji planowanych przez Atrem.

Kiedy nowe hotele i restauracje Focus Hotels?

Łukasz Płoszyński, wiceprezes Focus Hotels S.A. opowiedział w studiu w Immobile K3 m.in. o planach spółki w zakresie otwarć nowych hoteli i restauracji, wycenie segmentu hotelowego Grupy Kapitałowej Immobile oraz pozyskiwaniu klientów korporacyjnych.

IMMOraport odc. 4. Ile NAPRAWDĘ warte są akcje GKI, Atrem i Makrum?

3,90-6,70 zł za akcję – taka jest wycena Grupy Kapitałowej Immobile S.A. wykonana przez Biuro Maklerskie Santander. Akcje Atrem S.A. analitycy wycenili w przedziale 8,80-10,40 zł, a PJP Makrum S.A. 24,90-30,60 zł. W przypadku każdej z tych spółek wycena jest zdecydowanie wyższa, niż kurs giełdowy. W 4. odcinku serii IMMOraport Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy skomentowali raporty Santandera.

IMMOraport odc. 3. Zegarki Błonie w hotelach Focus i nowe marki w sklepach Quiosque

Zegarki Błonie będzie można kupić we wszystkich hotelach sieci Focus. W GKI trwają też prace nad wprowadzeniem kolejnych marek do sklepów Quiosque. W 3. odcinku IMMOraportu Sławomir Winiecki i Mikołaj Jerzy opowiedzieli o ostatnich wydarzeniach w Grupie Kapitałowej Immobile oraz skomentowali sukces Polskiego Holdingu Hotelowego oraz informacje z rynku budowlanego. Przypominamy, że czekamy na Wasze pytania.