Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE

WZA GKI. "Napisałem maila i prezes pokazał mi inwestycje spółki"

Kamil Windorpski, właściciel wrocławskiej sieci Polish Lody, zainteresował się akcjami GKI poprzez spółkę Atrem. Na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy opowiedział, że napisał maila do GKI, a krótko później prezes Rafał Jerzy osobiście pokazywał mu inwestycje deweloperskie spółki.

Przemek Staniszewski o polskiej giełdzie, analizie fundamentalnej i naszym WZA

Gościem WZA Grupy Kapitałowej Immobile był Przemek Staniszewski, czyli Analityk Fundamentalny z Portalu Analiz. - Na pewno duża część akcjonariuszy i inwestorów indywidualnych docenia to, co GKI robi i docenia pomysł z WZA - mówi Analityk Fundamentalny. Remigiusz Jaskot pytał m.in. o zainteresowanie Polaków giełdą i analizę fundamentalną.

Dobre wyniki Focus Hotels. Sieć będzie przejmować kolejne restauracje

Focus Hotels planuje przejmowanie kolejnych restauracji. Wiceprezes sieci, Łukasz Płoszyński, w rozmowie z Marcinem Kowalskim ocenił wyniki za 2022, sytuację na rynku i opowiedział o Ceskym Porcie, pierwszym autorskim koncepcie restauracyjnym sieci.

Paweł Malik o +35% rocznie, giełdach w 2024 i WZA Grupy Kapitałowej IMMOBILE

Paweł Malik z Portalu Analiz był gościem Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej Immobile. Opowiedział m.in. o swoim portfelu IKE, gdzie średniorocznie, od 10 lat, osiąga wynik ponad 35% rocznie. Remigiusz Jaskot pytał m.in. o inwestowanie w polskie spółki, analizę raportów, sytuację na giełdach w 2024 roku i czy możliwe jest emocjonalne odcięcie się od ceny zakupu akcji.

Relacja video z największego WZA na polskiej Giełdzie!

To było jedno z największych Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy wśród polskich spółek. Aż 110 współwłaścicieli Grupy Kapitałowej Immobile spotkało się w restauracji La Rosa w Bydgoszczy. Po części formalnej każdy mógł zadać pytanie zarządowi. Popularnością cieszyły się targi spółek, gdzie można było kupić m.in. produkty nowych marek z segmentu modowego.

Kontrakt Atremu dla Orlenu jest największym tego typu w Polsce

Kontrakt Atremu dla Orlenu jest największą umową w branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce. W studiu GKI prezes Atremu Andrzej Goławski i wiceprezes Przemysław Szmyt opowiedzieli, na czym polega zamówienie dla PKN Orlen, ujawniając, że prace w obecnej, wczesnej fazie wyprzedzają harmonogram. Remigiusz Jaskot pytał też o wyniki spółki w I kw. 2023.

Mongolia - jurty i drapacze chmur. Uyanga Bayarkhuu ambasadorką Quiosque

Uyanga Bayarkhuu, Mongołka mieszkająca od 11 roku życia w Polsce, jest kolejną Ambasadorką Kobiet Quiosque. Jesienią premiera jej biograficznej książki. Uyanga w rozmowie z Marcinem Kowalskim z GKI odsłania przed nami Mongolię, opowiada o tym, jak w latach 90. wyglądało dzieciństwo dziewczynki z Azji w Tomaszowie Mazowieckim, opisuje życie w jurcie i wyjaśnia, na czym polega wiara w reinkarnację. Agnieszka Kuca, szefowa marketingu i PR w GKI, przybliża projekt Ambasady Kobiet Quiosque i ujawnia najbliższe plany marki.

Czym zajmuje się Grupa Immobile? Przejęciami!

Czym zajmuje się GKI? Ponoć niczym, oprócz przejęć. Członkowie zarządu Grupy - wiceprezes Sławomir Winiecki i członek zarządu Piotr Fortuna opowiedzieli o tym, dlaczego Grupa Kapitałowa Immobile przejmuje kolejne spółki i jak wygląda ten proces. Remigiusz Jaskot pytał też o wyniki konglomeratu w I kwartale 2023 roku.

PJP Makrum i wózki widłowe. Czy to dobry biznes?

Elektryfikacja dotyczy także wózków widłowych. W studiu K3 prezes PJP Makrum Piotr Szczeblewski oraz wiceprezes PROMStahl Polska Jan Borodo w rozmowie z Remigiuszem Jaskotem mówili m.in. o rynku wózków, przejęciu spółki IPZ PW oraz wynikach finansowych PJP za I kw. 2023.

Rekordowy rok GK Immobile. Rafał Jerzy o wynikach za 2022 rok

Jaki dla Grupy Kapitałowej Immobile był rok 2022 i na co warto zwrócić uwagę czytając raport roczny? O wynikach finansowych spółki opowiedzieli prezes Rafał Jerzy oraz dyrektor finansowy Piotr Fortuna. Podsumowali wyniki GKI oraz spółek zależnych.